- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

سازمان‌های مردم نهاد در مسیر مصالح کلان کشور فعالیت کنند

Posted By admin On دی ۱۸, ۱۳۹۸ @ ۴:۳۸ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ،معاون استاندار آذربایجان شرقی در همایش سازمان های مردم نهاد جوانان شهرستان مرند اظهار کرد: حرکت در قالب منافع ملی جمهوری اسلامی، اهداف نظام و وحدت جامعه از جمله مواردی است که سازمان های مردم نهاد باید آنها را در نظر بگیرند.
وی ضمن اشاره به حمایت مسوولان از سمن ها خاطرنشان کرد: سازمان های مردم نهاد باید این فکر را در نظام اداری و میان مردم ایجاد کنند که آنها برای پیشرفت و رفاه نسل آینده فعالیت می کنند.
فرماندار شهرستان ویژه مرند با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بر تمدن سازی تاکید شده است، افزود: ما باید با وجود نیروی انسانی جوان و ایجاد تغییر و تحول در حوزه ذهنی، تمدن سازی کرده و جوانان نیز معتقد به سقف علم باشند.
وی اظهار کرد: تمام امید جامعه به نسل جوان است که باید با تولید علم، فکر و اندیشه در داخل نظام جمهوری اسلامی، توسعه را رقم بزنند.
گرشاسبی ضمن تاکید بر حرکت سازمان های مردم نهاد در قالب اساسنامه خود یادآوری کرد: حس مسوولیتی که در افراد فعال در سازمان‌های مردم نهاد وجود دارد برای ما مقدس و ارزشمند است چرا که بدون هیچ چشمداشتی در راستای ترقی و پیشرفت جامعه و رفع مشکلات آن گام برمی دارند.
وی اضافه کرد: هر اتفاقی در حوزه گردشگری بیافتد مردم محور و مبتنی بر مردم بوده و سازمان های مردم نهاد نیز می توانند در این حوزه وارد شوند.


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=22147

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.