- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

بیانیه گام دوم ،نقشه راه چله دوم انقلاب است

Posted By admin On دی ۱۹, ۱۳۹۸ @ ۹:۴۲ ٫ق٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داود گرشاسبی در جلسه نهادینه کردن بیانیه گام دوم انقلاب در شهرستان مرند ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه چله دوم انقلاب است.

وی افزود: موضوع روندی است و باید به صورت پروسه ای و با برنامه ریزی قوی و شناسایی نقاط قوت و ضعف و تقویت آنها و با تقابل فکر و اندیشه به جلو حرکت کنیم.

وی ادامه داد: در تولید ابزار ضعیف عمل کرده ایم و باید در راستای تقویت آن تولید ذهن داشته باشیم.

فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه سخنان خود با دعوت همه افراد صاحب فکر و اندیشه عنوان داشت: محدویت ورود برای افراد به دبیرخانه گام دوم انقلاب نداریم و همه افراد دارای نگاه به آینده ، تفکرخلاق از تمام حوزه ها برای ورود استقبال می کنیم.

وی ادامه داد : باید برای ده سال آینده کشور برنامه ریزی داشته باشیم که ازجمله آن تربیت نیروی انسانی ماهر و دارای فکر و اندیشه قوی در جهت توسعه و پیشرفت کشور باشد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اجماع عموم برای پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب گفت: برای نهادینه کردن بیانیه گام دوم انقلاب کار جمعی و علمی نیاز است و به همه قشرها تعلق دارد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند خاطر نشان کرد: هنر ما اجماع همه است که این یک فرهنگ است و باید افق چند ساله آینده را ببینیم و به تمدن جهانی برسیم.

وی افزود: حرکت ملی است و خروجی آن باید فرا ملی باشد و گام دوم ، گام هم افزایی است و باید با رعایت مصالح ، مسیر را به مسیر پیشرفت علم و تمدن و تربیت نسل هدایت کنیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)برای ما حجت است و وظیفه داریم با تمام توان در جهت اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و نهادینه کردن بیانیه گام دوم انقلاب تلاش کنیم.

داود گرشاسبی تاکید کرد: در راستای اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب دبیرخانه ،کارگروه ها و زیر مجموعه های آن شکل بگیرد و از ظرفیت حوزه های علمیه، بسیج ، دانشگاه ها ، اساتید ، صاحبان فکر و اندیشه، مراکز آموزشی و… استفاده گردد.

وی ادامه داد:باید ضرورت موضوع را درک کرده و گام دوم گامی جهادی باشد و ما باید آسیب ها را اصلاح کنیم.

DSC_0005 [1]

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه شهر مرند در این جلسه ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:مراکز علمی از بیانیه گام دوم انقلاب برای آینده برنامه ریزی داشته باشند.

وی ادامه داد:گام دوم انقلاب نقشه راه چله دوم انقلاب است و محوریت گام دوم بیشتر خطاب به جوانان است.

امام جمعه شهر مرند با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب خاطر نشان کرد: هسته اولیه گام دوم انقلاب از دانشگاهها شروع می شود و باید بیشتر به آن پرداخته شود چرا که آینده جوانان از دانشگاهها شروع می شود.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده تاکید کرد: دبیر و دبیر خانه ستاد تحقق گام دوم انقلاب در شهرستان تشکیل شود.

وی ادامه داد: مساله اصلی کشور علم و اقتصاد است و باید توجه جدی به این موضوعات داشته باشیم.

DSC_0002 [2]


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=22164

URLs in this post:

[1] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2020/01/DSC_00052.jpg

[2] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2020/01/DSC_0002.jpg

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.