طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

ثبت نام از مشمولان متقاضی انجام خدمت سربازی در مناطق محروم (امریه)

ارسال شده : ژانویه 13, 2020 / ساعت : 1:39 ب.ظ

مشمولان متقاضی انجام خدمت مقدس سربازی در مناطق محروم استان که دارای تاریخ اعزام۰۱/۰۲/۹۹ می باشند می توانند از طریق سامانه اینترنتی از تاریخ ۰۱/۱۱/۹۸ از طریق سایت معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به نشانی www.rdcir.ir  بخش ثبت نام مشمولین انجام خواهد گرفت اقدام کنند . فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد […]

137 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 22181

مشمولان متقاضی انجام خدمت مقدس سربازی در مناطق محروم استان که دارای تاریخ اعزام۰۱/۰۲/۹۹ می باشند می توانند از طریق سامانه اینترنتی از تاریخ ۰۱/۱۱/۹۸ از طریق سایت معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به نشانی www.rdcir.ir  بخش ثبت نام مشمولین انجام خواهد گرفت اقدام کنند .

فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های علوم کامپیوتری ، مهندسی فناوری اطلاعات IT،حسابداری ،مهندسی عمران، جغرافیا و برنامه ریزی روستایی ،جامعه شناسی ،علوم اجتماعی ، مهندسی منابع طبیعی ،مهندسی محیط زیست و گرایش های مرتبط با توسعه روستایی و کشاورزی که دارای معدل ۱۶ در مقطع کارشناسی و ۱۷ در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر می باشند ضمن مراجعه به سایت از تاریخ مذکور و مطالعه شرایط جذب و بکارگیری مندرج در دستورالعمل نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

اولویت جذب با افراد دارای معدل بالاتر و دانشگاههای معتبر و مرتبط بودن رشته تحصیلی و خدمت درمناطق محروم خواهد بود .

الف: متقاضیان امریه باید مشخصات خود را به صورت کامل در سامانه حوزه مشمولین به آدرس فوق ثبت نام کنند بدیهی است معرفی متقاضیان از سایر مبادی پذیرفته نخواهد شد .

ب: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پ: متقاضیان جذب در مرکز استانهای تهران ، اصفهان ، فارس، خراسان رضوی ،گیلان ، مازندران،گلستان، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی علاوه بر داشتن حداقل معدل باید یکی از شروط جذب ابلاغی در دستور العمل ساماندهی کارکنان وظیفه مامور به دستگاههای اجرایی غیر نظامی را دارا باشند(نسخه پی دی اف دستور العمل در سایت مذکور بارگذاری شده است).

ت: متقاضیان امریه معاونت توسعه روستایی برای ثبت نام در سامانه باید حداقل معدل فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ۱۶ و کارشناسی ارشد ۱۷ را دارا باشند .

ث: اخذ و ارسال تعهد نامه مبتنی بر بومی بودن و سپری نمودن ۲۴ ماهه خدمت قانونی و نداشتن نسبت سببی و نسبی درجه یک و دو با کارکنان شاغل در محل خدمت ضروری می باشد.

ج:متقاضیان امریه نباید از هیچ دستگاه اجرایی و نظامی اعلام نیاز داشته باشند در غیر اینصورت از سهمیه اعزامی دوره های آتی کاسته خواهد شد .

چ: پرونده متقاضیان ثبت نام شده براساس سهمیه معاونت توسعه روستایی و عملکرد دفاتر روستایی استانها در کمیسیون تخصصی سهمیه امریه معاونت بررسی و نهایی می گردد.

 

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :