طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی : سیاست ما در شورای آموزش و پرورش تربیت نخبه پروری با مشارکت مردم و آموزش و پرورش است

ارسال شده : ژانویه 14, 2020 / ساعت : 12:01 ب.ظ

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسمی که به مناسبت هفته شورا های آموزش و پرورش در محل هنرستان کاردانش راشدی برگزار شد ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: سپهبد سلیمانی چگونه زندگی کردن را به ما آموخت و ایشان سرلوحه و الگو برای ما هستند. معاون استاندار آذربایجان شرقی با […]

171 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 22189

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسمی که به مناسبت هفته شورا های آموزش و پرورش در محل هنرستان کاردانش راشدی برگزار شد ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: سپهبد سلیمانی چگونه زندگی کردن را به ما آموخت و ایشان سرلوحه و الگو برای ما هستند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب بیان داشت:هدف اصلی از تبیین بیانیه گام دوم انقلاب ساخت انسان و جامعه است و آموزش و پرورش در این راستا نقش اساسی دارد.

وی ادامه داد:ساخت فرد و ساخت اجتماع شعار اصلی گام دوم انقلاب است و هدف اصلی آن توسعه کشور و ساخت آینده ای بهتر است.

گرشاسبی با اشاره به توسعه کشور های غربی افزود: رفتار سازمانی و نگاه حمایتی از مواردی است که کشور های غربی توانسته اند به توسعه برسند و باید قاعده ها را توسط گروههای هدف به پیش ببریم و خود گروهها هم در ساخت جامعه مشارکت داشته باشند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با بیان اینکه باید نسل جوان در برنامه ریزی برای آینده بهتر همراه با توسعه نقش داشته باشند تصریح کرد: باید نسل جوان با برنامه به سمت توسعه حرکت کند و در این راستا برنامه ریزی توسط جوانان صورت گیرد.

وی ادامه داد : توجه به منافع ملی ، توسعه و پیشرفت کشور باید بیشتر مورد توجه نسل جوان قرار گیرد.

گرشاسبی با اشاره به ایجاد رابطه صحیح بین نسل جوان و اولیاء گفت: اگر تحولی ایجاد شود بر اساس خواسته های جوانان باشد و جوانان باید سعی کنند از اولیاء خود کمک بگیرند تا گسستی در بین نسل جوان و خانواده ایجاد نشود.

وی افزود:ساخت نسل بهترین مسیر برای توسعه کشور است و این مسیر با رابطه صحیح و منطقی بین اولیاء و نسل جوان می تواند بهتر شکل بگیرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند با اشاره به نخبه پروری عنوان داشت: کشور آمریکا توانسته از محل جذب نخبگان سایر کشور ها مبلغ ۶۰۰ میلیارد دلار درآمد داشته باشد و در این راستا باید ضمن تربیت نخبه باید منافع ملی کشور را در نظر بگیریم و نسل بر این باور باشد که توسعه کشور اولویت دارد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند تاکید کرد: خدمات رسانی به کشور باید در باور و تربیت نسل باشد تا منجر به تحولات گردد.

وی در ادامه با اشاره به هدف اصلی شوراهای آموزش و پرورش گفت: سیاست ما در شوراها باید به سمت نخبه پروری باشد و این در سایه مشارکت مردم و آموزش و پرورش صورت می گیرد .

وی ادامه داد: تقوویت رابطه با اولیاء و اجتماع باید در برنامه های آموزش و پرورش قرار گیرد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند خاطر نشان کرد: محور توسعه انسان است و اگر بتوانیم انسان اجتماعی سالم تربیت کنیم توانسته ایم به هدف خود در توسعه برسیم.

در ادامه زنگ آغاز هفته شوراهای آموزش و پرورش توسط معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویزه مرند نواخته شد.

۲۴ لغایت ۳۰ دیماه به عنوان هفته شوراهای آموزش و پرورش نامگذاری شده است.

DSC_0007 DSC_0016

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :