- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

نقش و مشارکت مردم در اجرای برنامه های دهه فجر پر رنگ و ملموس باشد

Posted By admin On دی ۲۶, ۱۳۹۸ @ ۱۰:۱۷ ٫ق٫ظ In اخبار,اخبار ادارات | No Comments

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان در نشست هماهنگی برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان مرند با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران از معدود انقلاب های مردمی یک قرن گذشته جهان است، اظهار کرد: این انقلاب با رهبری امام خمینی (ره) و حمایت و مشارکت مردم به پیروزی رسیده است.

وی تاکید کرد: به عنوان خادمان ملت، همه دنبال خدمات رسانی در شان و عظمت انقلاب اسلامی به مردم ایران باشیم و برای رسیدن به این هدف از آموزه های امام (ره) و تاکیدهای رهبر معظم انقلاب تاسی گرفته و در خدمت مردم باشیم.

علی شیخ پور وظیفه مسئولان را دفاع از دستاوردهای امام و انقلاب دانست و یادآور شد: ایام دهه فجر بهترین زمان برای بیان و اعلام خدمات دولت و نظام به مردم است چون آگاه سازی مردم را به آینده امیدوارتر می کند.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برنامه های دهه فجر به گونه ای برنامه ریزی شود تا شائبه انتخاباتی نداشته باشد.

وی  خاطر نشان کرد : اهمیت این انقلاب امروز برکسی پوشیده نیست و باید هر کسی به نحوی در اجرای برنامه ها بیش از پیش تلاش کند لذا تمامی دستگاهها بایستی با تعامل و برنامه ریزی منسجم سعی در برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های این ایام پر افتخار داشته باشند.

فضا سازی ادارات و ارگان ها و سطح شهرستان متناسب با ایام الله دهه مبارک فجر ، پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی هنری ورزشی ، افتتاح و بهره برداری از پروژه ها در سطح شهرستان، ارائه گزارش عملکرد از سوی مسئولین دستگاه ها به منظور آگاه سازی و اطلاع رسانی عمومی ، برگزاری میز خدمت ، برگزاری ویژه برنامه های دهه فجر ، دیدارهای مردمی ، دیدار با خانواده های شهدا ، حضور در جمع اهالی روستاها و بررسی مسائل و مشکلات و …  از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید و بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=22277

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.