طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

انتقاد فرماندار از کم توجهی به نوسازی مدارس مرند

ارسال شده : ژانویه 19, 2020 / ساعت : 9:28 ق.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داود گرشاسبی در جلسه شورای آموزش و پروش شهرستان مرندگفت: ۶۰ درصد از مدارس شهرستان علاوه بر داشتن ساختمان فرسوده، تجهیزات مناسب آموزشی نیز ندارند. وی ادامه داد: امروزه بدون داشتن تجهیزات و امکانات آموزشی به روز و مناسب نمی توان بازخورد مناسبی […]

137 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 22297

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داود گرشاسبی در جلسه شورای آموزش و پروش شهرستان مرندگفت: ۶۰ درصد از مدارس شهرستان علاوه بر داشتن ساختمان فرسوده، تجهیزات مناسب آموزشی نیز ندارند.
وی ادامه داد: امروزه بدون داشتن تجهیزات و امکانات آموزشی به روز و مناسب نمی توان بازخورد مناسبی از آموزش دانش آموزان گرفت.
معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه هم اکنون ۷۰ مدرسه شهرستان مرند نیازمند توجه ویژه برای بازسازی و نوسازی است از همه مردم و مسئولان خواست در جهت جذب مشارکت های مردمی برای مدرسه سازی تلاش کنند.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان افزود: هم اکنون در شهرستان مرند تعداد ۱۹ طرح احداث بازسازی و نوسازی مدارس از طریق مشارکت های مردمی در حال اجراست که نیازمند افزایش این تعداد هستیم.
وی همچنین از نحوه برگزاری جشنواره های خیران مدرسه ساز انتقاد و خاطرنشان کرد: جشنواره های خیرین مدرسه ساز نباید یک حرکت نمایشی باشد بلکه باید جنبه اجرایی داشته باشد به گونه ای که به جای برگزاری جشنواره چند صدنفری ، جلسه ای با خیران برگزار و تصمیمات نهایی برای ساخت و بازسازی مدارس اتخاذ شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره بهآموزش سبک زندگی اسلامی گفت:آموزش و پرورش باید سبک زندگی اسلامی را از مدارس شروع و توجه ویژه ای به تربیت نسل در چار چوب نظام جمهوری اسلامی داشته باشد تا بتوانیم نسل را از گسست نجات دهیم.

وی ادامه داد : در آموزش سبک زندگی  سعی شود به مسائل اقتصادی و اشتغال زایی هم توجه شود و ایجاد مهارت شود.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :