طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی: ۲۵۸ شعبه در این دوره انتخابات در شهرستان‌های مرند و جلفا پیش بینی شده است

ارسال شده : بهمن ۱۸, ۱۳۹۸ / ساعت : ۲:۵۶ ٫ب٫ظ
۳۳۷۴۴۱۳

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، داود گرشاسبی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه مرند، ابراز داشت: استکبار یک بازدارندگی در مقابل جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد، اما غافل از اینکه ما فرزندان فرهنگ غدیر، عاشورا، علوی و انتظار هستیم و در مقابل اینها سر خم فرود نخواهیم آورد. […]

86 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 22440

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، داود گرشاسبی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه مرند، ابراز داشت: استکبار یک بازدارندگی در مقابل جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد، اما غافل از اینکه ما فرزندان فرهنگ غدیر، عاشورا، علوی و انتظار هستیم و در مقابل اینها سر خم فرود نخواهیم آورد.

گرشاسبی با اشاره به وضعیت شکل گیری انقلاب بیان داشت: قبل از انقلاب در جهان نظم خاصی تعریف شده بود به نام بلوک شرق و بلوک غرب که برگرفته از عصر روشنگری و رنسانس بوده  و استکبار به دنبال از بین بردن ارزشهای الهی بودند و ما در آن عصر انقلاب کردیم.

وی ادامه داد : ما در بلوک غرب بودیم و تلاش برای جلوگیری از رشد و نفوذ کمونیست می کردیم، ما در آن زمان نفت منطقه را تامین می کردیم ، منافع استکبار مقدم بر همه چیز بود در صورتیکه نقش و تاثیری در جهان نداشتیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت:انقلاب ما بر هم زننده تمامی معادلات استکبار بود، انقلاب ما بر هم زننده نظام دو قطبی و باور های غلط بود.

فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: ما توانستیم منافع آمریکا را به خطر بیاندازیم و در دنیا هیچ کشوری نتواسته بود اقدام به چنین کاری کند.

وی افزود: در برابر قدرت آمریکا ایستادیم و تمامی معالات آنها را بر هم زدیم و توانستیم سفارت آمریکا در ایران را نابود کنیم که در دنیا مشابهی ندارد.

گرشاسبی ادامه داد: ما توانستیم ابهت آمریکا را شکست دهیم و ضربه خطرناکی به استکبار بزنیم که آنها هم با راه اندازی جنگ تحمیلی ، دوران ترور،دوران تحریم و…خواستند عکس العمل هایی نشان دهند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: خود آمریکایی ها اعتراف کرده اند که اگر ما این تحریم های ایران را اگر در سایر کشور ها اعمال می کردیم آن کشور فلج می شد ولی کشور ما ایران با داشتن مردم الهی ،ارزشهای دینی و تبعیت از رهبری الهی دربرابر همه این توطئه ها ایستادگی کرد.

وی گفت: استمرار و مانایی کشور در توجه به ارزشهای الهی ، تابعیت از رهبری و توجه به مردم است.

فرماندار شهرستان مرند با مهم ارزیابی کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تاکید کرد: علت اصلی اهمیت حضور مردم در صحنه، تنها تقابل جهان استکبار و جهان مستضعفین نیست بلکه استحاله کردن فرهنگ انقلابی است.

وی افزود: انقلابی گری یعنی پویا کردن فرهنگ، استمرار ارزش‌های الهی و نهادینه نمودن فرهنگ دینی در جامعه است و اگر این فرهنگ استمداد پیدا کند ما موفق خواهیم شد.

گرشاسبی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم در انتخابات مؤثر شویم باید یکپارچه باشیم، قدرتمندی جامعه بر مبنای مشارکت و حضور در صحنه بودن است، زمان و شرایط و اقتضائات، انتخابی غیر از مشارکت در انتخابات نداریم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: اگر می‌خواهیم پاسخ ترامپ و ترور شهید سلیمانی را بدهیم، رفتار عقلانی تحت عنوان مشارکت و حضور در پای صندوق‌های رأی و راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه است، اگر می‌خواهیم انتقال بگیریم، حضور در صحنه بودن است.

فرماندار ویژه مرند گفت: اگر می‌خواهیم پاسخ دشمنان و معاندین نظام را دهیم، باید مشارکت فعال داشته و در پای صندوق رأی حرف خود را بزنیم.

وی با اشاره به اینکه برای اثبات وطن پرستی باید رأی دهیم، تصریح کرد: باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشته باشیم، اگر می‌خواهیم نعمت بزرگ امنیت پایدار در جامعه مستمر و ماندگار باشد منوط به حضور مردم در انتخابات است.

گرشاسبی در بخش دیگری با اشاره به اینکه ۷۱ نفر در شهرستان‌های مرند و جلفا داوطلب حضور در انتخابات بودند، گفت :۲۴ نفر تأیید صلاحیت شدند که بعد از ۲۲ بهمن ماه اسامی آنها به اطلاع مردم می‌رسد، ۲۵۸ شعبه در این دوره انتخابات در شهرستان‌های مرند و جلفا پیش بینی شده است که ۱۸۰ شعبه در مرند قرار دارد و ۵ هزار نفر در برگزاری انتخابات همکاری دارند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: تلاش کردیم با افزایش تعداد شعبه‌ها، زمان شمارش آرا را به حداقل برسانیم تا حداکثر تا ساعت ۳ بامداد، وضعیت شمارش آرا را مشخص کنیم.

فرماندار ویژه مرند رفتار بر اساس قانون و امانتداری را وظیفه مجریان انتخابات دانست و تاکید کرد: دستگاه‌های اداری حق ورود به مصادیق انتخابات را ندارند و این مردم هستند که انتخاب کنند به چه کسی رأی بدهند.

وی ضمن توصیه به مردم و کاندیداها عنوان کرد: با گذشت ۴ سال از انتخابات گذشته، هنوز رفتار غلط و مقاومت در برابر توسعه این شهر وجود دارد، مردم، رقابت توأم با رفاقت را در این شهر پایه گذاری کنند، کاندیدا و هواداران آنها که علاقمند به توسعه شهر هستند، از جدل‌ها و تقابل‌های انتخاباتی پرهیز کنند.

گرشاسبی مردم و کاندیداها را به دوری از تنش و التهابات اجتماعی دعوت کرد و ابراز داشت: هر کسی شما را به رفتار غیرامنیتی و اختلاف دعوت کرد، بدانید دشمن پیشرفت و توسعه این شهر است، دعوای مرند و جلفا را راه نیندازید، نماینده منتخب در مرند و جلفا باید کار کند، از کاندیداها می‌خواهیم داشته‌ها و برنامه‌های خود را طرح کنند.

به گفته معاون استاندار آذربایجان شرقی، پیشرفت در بستر ستیز و جدال، به دست نمی‌آید، باید نشان دهیم که مردم مرند و جلفا دارای شعوری هستند که می‌توانند انتخابات را مدیریت کنند.

وی همچنین اذعان داشت: بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان در راستای ساخت و ساز، توسعه و عمران و آبادی شهرستان مرند هزینه شده و این غیر از حوزه بخش خصوصی است.

گفتنی است، پیش از خطبه نماز جمعه مرند، میز خدمت در حسینیه امام خمینی (ره) مرند با حضور مسئولان برپا شده بود.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :