طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی درخصوص پیشگیری از بیماری کرونا ویروس

ارسال شده : فوریه 12, 2020 / ساعت : 11:19 ق.ظ

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی درخصوص بیماری کرونا ویروس در جهت آگاه سازی و روشهای پیشگیری در محل فرمانداری برگزار شد. معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: با توجه به شیوع ابتلا به ویروس کرونا در چند کشور و لزوم آمادگی برای پیشگیری و کنترل آن، بر اطلاع رسانی مناسب تاکید نمود. […]

238 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 22495

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی درخصوص بیماری کرونا ویروس در جهت آگاه سازی و روشهای پیشگیری در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: با توجه به شیوع ابتلا به ویروس کرونا در چند کشور و لزوم آمادگی برای پیشگیری و کنترل آن، بر اطلاع رسانی مناسب تاکید نمود.

گرشاسبی گفت: مهمترین اقدام حوزه سلامت در حال حاضر اطلاع رسانی و ارتقای آگاهی مردم در رعایت نکات بهداشتی است. از جمله شستشوی مکرر دست ها با آب و صابون، پوشاندن دهان و بینی در موقع عطسه و سرفه با دستمال و حفظ فاصله مناسب با سایر افراد(حداقل یک متر)، سه راهکار ساده و کلیدی در پیشگیری از ابتلا به این بیماری خواهد بود.

گرشاسبی ادامه داد: آگاه سازی و اطلاع رسانی و آموزش در برنامه های دستگاههای ذیربط قرار گیرد و باید از لحاظ ذهنی و عینی برای پیشگیری و مقابله آمادگی داشته باشید.

وی ادامه داد: خوشبختانه تاکنون موردی از این بیماری در کشور گزارش نشده ولی لازم است تمامی دستگاههای ذیربط از جمله بهداشت و درمان و هلال احمر در آمادگی کامل باشند.

وی افزود: افزایش نظارت ، ارتباط متقابل با ادارات در جهت کنترل و آگاه سازی بیشتر ، گزارش گیری به موقع و حتی پایش افراد در مرزها و رانندگان با جدیت انجام شود.

وی ادامه داد: مردم عزیز در جهت کنترل، پیشگیری و آگاه سازی بهتر می توانند با مراجعه با سایتcorona.irimc.org آموزشهای لازم را ببینند.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :