طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در ساماندهی ورودی شهر تاکید کرد

ارسال شده : اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹ / ساعت : ۷:۰۰ ٫ق٫ظ
CSC_0012

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، داود گرشاسبی در جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند اظهار کرد: پروژه ای که جهت اجرا تعریف می‌شود باید با تعریف برنامه کاری توسط ادارات تا پایان به طور منظم انجام شود. وی با تاکید بر اولویت بندی اجرای پروژه ها توسط شهرداری مرند گفت: […]

50 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 22943

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، داود گرشاسبی در جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند اظهار کرد: پروژه ای که جهت اجرا تعریف می‌شود باید با تعریف برنامه کاری توسط ادارات تا پایان به طور منظم انجام شود.
وی با تاکید بر اولویت بندی اجرای پروژه ها توسط شهرداری مرند گفت: با توجه به وضعیت نامناسب دوربین های سطح شهر، خرید و نصب دوربین در اولویت قرار گیرد.
فرماندار مرند با اشاره به ضرورت توجه به بهبود مباحث ترافیکی در شهر خاطرنشان کرد: در راستای اصلاح رفتارهای ترافیکی، بازدارنده ها باید رفع شود و در این مسیر، فضای مجازی و رسانه نیز حمایت کنند.
وی تاکید کرد: با توجه به وجود توانمندی ها در شهرستان و افزایش تعامل میان ادارات، مسوولان با رفع موانع در راستای تسهیل امور و ایجاد امکانات عمل کنند.
معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: همچنین اداره برق با همکاری سایر ادارات مربوطه نسبت به روشنایی ورودی شهر مرند به سمت جلفا اقدام کنند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به معطل ماندن ساماندهی ورودی شهر در ۲ سال اخیر گفت: شهرداری و ادارات مربوط باید اتمام این پروژه را تسریع کرده و زمان اجرای آن را به حداقل برسانند.

DSC_0004

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :