طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی :با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در شهرستان باید با جدیت برخورد شود

ارسال شده : اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۹ / ساعت : ۶:۵۳ ٫ق٫ظ
IMG_20200505_122641

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان مرند، با اشاره به گسترش ساخت و سازهای غیرقانونی و تخلفات ساختمانی و تعارض به کاربری های زراعی و باغی اظهار داشت: اعضای کارگروه رسیدگی به تخلفات ساختمانی در این راستا از عوامل بازدارنده و ابزار قانون و […]

56 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 22949

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان مرند، با اشاره به گسترش ساخت و سازهای غیرقانونی و تخلفات ساختمانی و تعارض به کاربری های زراعی و باغی اظهار داشت: اعضای کارگروه رسیدگی به تخلفات ساختمانی در این راستا از عوامل بازدارنده و ابزار قانون و اهرم های فشار استفاده کنند.

وی تاکید کرد: ادارات خدمات رسان هم با افزایش تعامل و همکاری با یکدیگر، از ارائه خدمات به ساختمان های غیر مجاز خودداری کنند.

فرماندار ویژه مرند خاطرنشان کرد: لازم است مسوولین با نگاه جامع و ایجاد رفتارهای بین بخشی، جهت رفع مشکلات موجود در خصوص تخلفات ساختمانی و رسیدگی به آنها اقدام کنند.

فرماندار ویژه مرند گفت: با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در شهرستان باید با جدیت برخورد شود تا در آینده با مشکلات اساسی در این خصوص مواجه نشویم.

وی با تاکید بر اینکه ما باید شهر را با تمام مجموعه ها و کاربری هایش بخواهیم گفت: فصل الخطاب بودن قانون را باید در شهر جا انداخته و از احساسی عمل کردن در زمان مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز خودداری کنیم.

گرشاسبی تاکید کرد: رسالت کارگروه، پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز است که با فرهنگ سازی و نیز توجه به قوانین موجود باید آن را عملی کنیم.

وی با بیان اینکه افزایش ساخت و سازهای غیر مجاز، آینده شهر مرند را با مشکل مواجه خواهد کرد، افزود: برای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر باید اراده وجود داشته باشد.

معاون عمرانی فرماندار ویژه مرند هم در این جلسه ابراز داشت: قواعد شهرسازی، جزو قواعد عامه است، از نظر حقوقی، تخلف با اخذ ماده ۱۰۰ قابل توجیه نیست، ساخت و سازهایی داخل محدوده شهر مرند انجام شده که امکان کمک رسانی در ایام بحرانی را غیرممکن کرده است.

میکائیلی افزود: براساس دستورالعمل‌های هیأت دولت، دستگاه‌های خدماتی مجاز به ارائه خدمات یا انشعاب به ساخت و سازهای غیرمجاز نیستند اما دیده می‌شود که در خارج از محدوده ساختمان احداث شده و اراضی کشاورزی را به ساختمان تبدیل کرده و بدون استعلام از جهاد کشاورزی، دارای انشعاب شده است.

وی تاکید کرد: باید کارگروه ویژه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان مرند تشکیل شود.

میکائیلی تصریح کرد: ساخت و سازهای غیرمجاز، آینده شهر مرند را با بحران مواجه می‌کند.

IMG_20200505_122642 IMG_20200505_122710IMG_20200505_122652

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :