طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی:نباید موضوع بیماری کرونا به یک عادت تبدیل شود

ارسال شده : تیر ۳, ۱۳۹۹ / ساعت : ۹:۰۲ ٫ق٫ظ
IMG_20200622_110302

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داود گرشاسبی در جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان با تقدیر از زحمات دستگاه ها در مدیریت و کنترل بیماری کووید ۱۹ گفت: اقدامات خوبی توسط دستگاه ها ، ارگانها و نهادها برای جلوگیری از کرونا در شهرستان صورت گرفته که ضمن تشکر از […]

53 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 23158

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داود گرشاسبی در جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان با تقدیر از زحمات دستگاه ها در مدیریت و کنترل بیماری کووید ۱۹ گفت: اقدامات خوبی توسط دستگاه ها ، ارگانها و نهادها برای جلوگیری از کرونا در شهرستان صورت گرفته که ضمن تشکر از زحمات آنها باید این روند ادامه داشته باشد.

وی افزود:نباید موضوع بیماری کرونا به یک عادت تبدیل شود و باید معطوف نمودن اذهان عمومی جامعه به کنترل و مراقبت باشد.

داود گرشاسبی ادامه داد:باید بینش مردم را نسبت به وضعیت ، بیماری و راههای کنترل آن تغیر داده و نباید اجازه دهیم مسیر غلط طی شود.

وی با اشاره به اصلاح رفتار توسط مردم گفت: پاشنه آشیل بیماری کووید ۱۹ فعلا در کشور مراسمات عزا و عروسی هستند و باید این رفتار اصلاح و بازدارندگی ایجاد شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه محدویت ها همچنان ادامه دارد گفت: کلیه محدویت ها در جای خود باقی هستند ولی تغییر رویکرد داشته و مردم باید بیشتر از قبل اصول بهداشتی را رعایت کنند.

وی افزود: نگرش مردم با نگرش مسئولین متفاوت است و دوگانگی در ذهن و عمل و رفتار داریم که باید اصلاح و وحدت و اجماع در کنترل بیماری داشته باشیم.

گرشاسبی تاکید کرد: باید در همه حال فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه فرد مبتلا به صورت کامل رعایت شود تا بتوان شیوع این بیماری را کنترل کرد.

وی گفت: افراد مثبت که شناسایی شده اند از طرف شبکه بهداشت به خانواده اطلاع داده و روشهای قرنطینه و مراقبت از فرد بیمار آموزش داده شود.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند تصریح کرد: راههای پیشگیری باید توسعه پیدا کند و ادارات اقدامات پیشگیرانه و نظارتی خود را کتبا گزارش دهند تا در صورت نیاز اتخاذ تصمیم گردد.

وی اظهار کرد: حوزه های اجتماعی تعطیل بردار نیست و ما باید از طریق فضای مجازی، رسانه ها و روابط عمومی های ادارات در خصوص ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط مردم اطلاع رسانی کنیم.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :