طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی : طرح توسعه انتقال آب ارس ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ارسال شده : ژوئن 25, 2020 / ساعت : 8:50 ق.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، معاون استاندار آذربایجان شرقی به تشریح آخرین وضعیت پروژه های عمرانی ( انتقال آب ارس ،ورزشگاه پنج هزار نفری و ساختمان مدیریت بحران) شهرستان پرداخت. داود گرشاسبی با اشاره به طرح توسعه بهره برداری از ارس بیان داشت: این یکی از طرحهای حساس و […]

62 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 23173

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، معاون استاندار آذربایجان شرقی به تشریح آخرین وضعیت پروژه های عمرانی ( انتقال آب ارس ،ورزشگاه پنج هزار نفری و ساختمان مدیریت بحران) شهرستان پرداخت.

داود گرشاسبی با اشاره به طرح توسعه بهره برداری از ارس بیان داشت: این یکی از طرحهای حساس و مهم برای شهرستان مرند است که تاکنون پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی را دارد.

وی افزود: خط انتقال با لوله فولادی ۲۰۰۰ میلیمتری در طول ۳۳ کیلومتر اجرا شده و ۳ ایستگاه پمپاژ کامل اجرا و ۲ ایستگاه پمپاژ با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد اجرا شده است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: شبکه پایاب یکانات با پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصد اجرا شده است.

وی با اشاره به مبلغ هزینه شده برای اجرای این طرح افزود: با توجه به وسعت زیاد این پروژه تاکنون حدود ۶۷۰ میلیارد تومان هزینه شده که اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری از این طرح حدود ۲۴۰ میلیارد تومان است.

داود گرشاسبی با اشاره به وضعیت آبگیری سدهای شهرستان گفت: سدهای زنوز و قره تپه به طور کامل آبگیری و بهره برداری از آنها انجام می پذیرد و سد بناب مرند  و سد ارلان به دلیل وجود مشکل فرار آب هر کدام با ۵۰۰ هزار متر مکعب و ۳۰۰ هزار متر مکعب آبگیری شده اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت ساختمان مدیریت بحران شهرداری مرند گفت: این ساختمان در سال ۱۳۹۲ با قراردادی به مبلغ یک میلیارد تومان با پیمانکار عقد قرار داد شده است

وی افزود: در حال حاضر این پروژه حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که شامل اسکلت بندی، نبش کشی می باشد که به دلیل مشکلات مالی شهرداری مرند در سال ۹۴ متوقف شده است.

گرشاسبی ادامه داد: پس از پیگیریهای صورت گرفته در سال ۹۸ پیمانکار قبلی خلع ید و قرارداد قبلی فسخ گردید و با طی روند قانونی به مبلغ ۴۰۵ میلیون تومان به پیمانکار جدید واگذار گردیده که اقدامات لازم برای نازک کاری و نما کاری در حد اعتبار پروژه اقدامات لازم صورت پذیرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته برای ورزشگاه پنج هزار نفری بیان داشت: تسطیح و آماده سازی زمین اصلی استادیوم انجام شده ولی در خصوص ادامه عملیات سکو و قسمت اداری با توجه به شیوع ویروس کرونا و توقف عملیات در وهله نخست و تایید مجدد مراحل و هزینه های ارائه شده که باید با تائید وزارت ورزش و جوانان انجام گیرد که پیگیر موضوع هستیم.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :