طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

شهرستان مرند توانسته به خوبی به مساله مبارزه مواد مخدر ورود کند/ مرند از شهرستانهای موفق با کارنامه قابل قبول است.

ارسال شده : خرداد ۲۰, ۱۳۹۴ / ساعت : ۷:۲۷ ٫ب٫ظ
1

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،دومین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور نصرتی مشاور عالی استاندار و دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان ، کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی و اعضا محترم در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار و فرماندارویژه […]

832 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 2325

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،دومین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور نصرتی مشاور عالی استاندار و دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان ، کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی و اعضا محترم در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان مرند ضمن تشکر از زحمات سردار نصرتی در مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت:شخص آقای استاندار از زحمات سردار نصرتی دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان به خاطرزحمات فراوان در مبارزه با مواد مخدر تقدیر نموده است.

وی در ادامه افزود : شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان یکی از شورا های فعال در استان است و درجهت مبارزه با مواد مخدر تلاشهای فراوان چه در قالب صرف هزینه و چه در قالب برگزاری کلاسهای پیشگیرانه داشته است .

کرمی گفت: بیش از پانزده میلیون تومان با همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان برای مبارزه با مواد مخدر شهرستان هزینه شده است و در راستای مبارزه با این بلای خانمان سوز اقدامات فراوان و موثری برداشته شده است .

رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: باید در راستای کمک به برگشت فرد متعاد به بطن جامعه که اعتیاد را ترک کرده است تهمیداتی اندیشه شود .

وی گفت: شورای عالی مبارزه با مواد مخدر استان باید در این زمینه برنامه ریزی انجام دهد که از جمله آنها اعطای وام خود اشتغالی و… می تواند موثر باشد

فرماندارویژه شهرستان مرند ابراز داشت: 850 میلیون تومان برای تکمیل و افزایش مراکز درمانی در شهرستان مرند پیش بینی شده است.

2

در ادامه سردار نصرتی مشاور عالی استاندار و دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان اظهار داشت : شهرستان مرند توانسته به خوبی به مساله مبارزه  مواد مخدر ورود کند و یکی از شهرستانهای موفق با کارنامه قابل قبول است.

نصرتی گفت: باید در راستای مبارزه با مواد مخدر برنامه ریزی گسترده ای صورت گیرد چرا که جوانان جزو سرمایه های کشور هستند .

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان تصریح کرد : دولت تدبیر و امید به صورت جد به مساله مبارزه با این بلای خانمان سوز ورود کرده است و بیشترین هزینه ها چه در قالب نیروی انسانی و چه هزینه های مادی برای این مساله هزینه شده است

وی افزود: دشمن در تلاش است تا ما را از درون نابود کند و جوانان را با مشکل روبرو سازد که لازم است در این مورد برنامه ریزی صورت گیرد .

مشاور عالی استاندار بیان داشت : شورای مبارزه با مواد مخدر استان توانسته است فرا تر از ابلاغهای وزارت کشور قدم بردارد و در این زمینه از نخبگان استانی کمک گرفته شده است.

وی گفت:با حمایت استاندار محترم پیش نویس ایجاد پژوهشکده تدوین و برای تایید نهایی به وزارت کشور ارسال شده است که نتایج آن در آینده به ثمر خواهد نشت.

نصرتی خاطر نشان شد : ابزار دشمن ترویج مواد مخدر و مشروبات الکلی د ر جامعه است و هدف آنها نابودی هویت ،ارزش ، اخلاق خانواده است که در این زمینه باید برنامه ریزی شود .

وی اظهار داشت: در خانواده ها باید مهارت اجتماعی لازم آموزش داده شود و در جهت پیشگیری باید برنامه ریزی شود چرا که مواد مخدر صنعتی در جامعه رواج پیدا کرده و در جهت آگاه سازی ازعواقب این مواد از طریق دانشگاهها ، آموزش و پرورش ، و سایر دستگاهها و حتی کل جامعه بسیج شوند .

1 2

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد