طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

لزوم مناسب‌سازی اماکن و فضاهای شهری برای معلولان

ارسال شده : مرداد ۱, ۱۳۹۹ / ساعت : ۷:۳۸ ٫ق٫ظ
???

علی شیخ پور در جلسه ستاد مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان مرند با اشاره به توجه بیشتر بر اجرای مصوبات گفت: استفاده از خدمات شهری از حقوق شهروندی یک معلول است و اگر در این خصوص کوتاهی کنیم حقوق شهروندی آن شهروند را ضایع کردیم. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گفت:توجه بیشتر به […]

33 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 23374

علی شیخ پور در جلسه ستاد مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان مرند با اشاره به توجه بیشتر بر اجرای مصوبات گفت: استفاده از خدمات شهری از حقوق شهروندی یک معلول است و اگر در این خصوص کوتاهی کنیم حقوق شهروندی آن شهروند را ضایع کردیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گفت:توجه بیشتر به مناسب سازی معابر و مسیرها در جهت تردد بهتر سالمندان و معلولین و جانبازان صورت گیرد.

وی افزود:اداره بهزیستی شهرستان از تمامی ادارات شهرستان در جهت مناسب سازی بهتر برای معلولین و جانبازان عزیز بازرسی انجام دهد گزارش آن به فرمانداری ارسال شود.

شیخ پور ادامه داد: کوتاهی در این راستا از هیچ اداره‌ای قابل قبول نیست و مناسب سازی پیاده روها، سطوح شیب دار ورودی ادارات، اماکن عمومی، فضاهای تفریحی و فضاهای ورزشی از ضروریات است و باید به آن اهتمام ویژه داشت.

وی با اشاره به ارزش و احترام سالمندان گفت: ایجاد فضای مناسب برای توانمند سازی سالمندان و منزلت آنان در جامعه و خانواده لازم است و در همین راستا باید با خدمت رسانی به سالمندان تلاش شود تا این قشر از جامعه مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

وی گفت: توجه بیشتر به اجرای مصوبات جلسات جز ضروریات است و هر یک از دستگاه های ذیربط نسبت به مصوبات مربوط به خود اقدام نماید.

IMG_20200720_091022 IMG_20200720_091101

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :