طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مديران در سامانه رصد آمار درست ثبت كنند.

ارسال شده : آذر ۱۱, ۱۳۹۳ / ساعت : ۶:۴۰ ٫ب٫ظ
0

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ،جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان و كميته توسعه صنعت ، معدن و تجارت با حضور اعضا محترم و به رياست كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند اظهار داشت : دستگاه هاي ذيربط در […]

697 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 243

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ،جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان و كميته توسعه صنعت ، معدن و تجارت با حضور اعضا محترم و به رياست كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند اظهار داشت : دستگاه هاي ذيربط در ارائه آمارخود دقت نمايند و از ارائه هرگونه آمار غلط پرهيز كنند چرا كه با آمار غلط نمي توان تصميماتي در جهت رشد و توسعه كشور اتخاذ نمود .

كرمي افزود :شهرستان مرند به عنوان دومين شهر پر جمعيت استان و داشتن شرايط جغرافيايي و منطقه اي و داشتن ظرفيتهاي زياد در امر سرمايه گذاري يكي از بزرگترين معضلات اصلي كه همان بيكاري است را به خود اختصاص داده است .

وي گفت: بايد در زمينه حل مشكل اساسي تلاش مضاعفي انجام دهيم و وظيفه اعضاي كارگروه در اين زمينه سنگين تر است.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در ادامه سخنان خود با اشاره به سفر اخير استاندار محترم آذربايجان شرقي به شهرستان بيان داشت : در سفر اخير استاندار محترم دكتر جبارزاده به شهرستان مرند ، سند تدبير و توسعه شهرستان در قالب هفت هسته كليدي به تصويب رسيده كه يكي از اين موضوعات توجه به صنعت ، معدن و تجارت و بخش سرمايه گذاري است كه بايد در اين زمينه كار كارشناسي صورت گيرد .

رئيس كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان افزود : موفقيت دولت در تمامي عرصه ها ، موفقيت نظام است و همه بايد در اين راستا قدم برداريم.

كرمي بيان كرد : نگاه دولت تدبير و اميد به بحث اشتغال متفاوت است و دولت در تلاش است تا با برنامه ريزي مناسب در جهت اشتغال واقعي قدم بردارد .

نماينده عالي دولت در شهرستان گفت : متاسفانه مديراني هستند كه وامهايي جهت تقويت شغل افراد اعطا مي كنند و اين را در سامانه رصد به عنوان ايجاد شغل ثبت مي نمايند كه نمي توان آنرا شغل محسوب كرد .

فرماندار ويژه شهرستان ابراز داشت : سعي كنيم در سامانه رصد مواردي را ثبت كنيم كه توليد شغل واقعي صورت گرفته و هر يك از مديران بدون ايجاد شغل واقعي آماري را در سامانه رصد ثبت نكنند كه اين كار ظلم در حق دولت است و باعث عدم برنامه ريزي دقيق دولت مي گردد.

كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي خاطر نشان شد : به منظور توسعه و پيشرفت شهرستان و همچنين ايجاد اشتغال ، بايستي كارگروه صنعت ، معدن و تجارت در شهرستان فعال شود تا موانع و مشكلات صاحبان صنايع و سرمايه گذاران رصد و بررسي شود .

وي گفت: كميته رفع موانع توليد و سرمايه گذاري به منظور تسهيل در روند سرمايه گذاري در شهرستان تشكيل شود .

ايشان تاكيد نمودند : از سرمايه گذار در شهرستان حمايت مي كنم و كليه ادارات در اين امر مهم تلاش نمايند .

 

1     2

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :