طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

نشست مشترک شورای آموزش و پرورش با جمعی از خیرین شهرستان مرند

ارسال شده : تیر ۶, ۱۳۹۴ / ساعت : ۶:۳۸ ٫ق٫ظ
44

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: شورای آموزش و پرورش یکی از بازوان توانمند و مهم آموزش و پرورش است که با تلاش و فعالیت هدفمند خود مسیر حرکت تعلیم و تربیت را هموار و هدف آن ارتقاء و پیشرفت آموزش و پرورش است . وی گفت: جلسات شورا هر ماه یکبار در […]

885 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 2472

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: شورای آموزش و پرورش یکی از بازوان توانمند و مهم آموزش و پرورش است که با تلاش و فعالیت هدفمند خود مسیر حرکت تعلیم و تربیت را هموار و هدف آن ارتقاء و پیشرفت آموزش و پرورش است .

وی گفت: جلسات شورا هر ماه یکبار در جهت بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش برگزار می شود که در جهت آسیب شناسی و برنامه ریزی و در راستای ارتقا خدمات بهتر است .

کرمی در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش خیرین مدرسه ساز در پیشرفت و توسعه فضا های آموزشی گفت : خیرین نقش موثری در ساخت مدارس داشته اند که از جمله آنها ساخت سه مدرسه خیر ساز با مجموع 30 کلاس در شهرستان (یامچی – مرند –زنوز ) است که در تاریخ این شهر بی سابقه است .

رئیس شورای آموزش و پرورش با اشاره به حضور بنیاد برکت در شهرستان تصریح کرد : حضور بنیاد برکت در تاریخ شهرستان بی سابقه بود ولی با پیگیریها و مذاکرات فراوان و دعوت آنها برای بازدید از مدارس شهرستان ، بنیاد برکت تصمیم بر ساخت 3 باب مدرسه در این شهرستان را در سال جاری نموده است .

کرمی بیان داشت : آموزش و پرورش نیازمند امداد است ودر این راستا خیرین نقش مهمی در ساخت مدارس داشته اند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت : خیرین در شهرستان با ساخت مدرسه و حتی حضور در حوزه های دیگر اقدامات خوبی انجام داده اند وکمک دولت و مردم بوده اند .

وی افزود: خیرین در تمامی حوزه ها یار دولت بوده اند و عده ای در ساخت مدارس ، عده ای در ساخت درمانگاه و عده ای در اهدا کتاب که از جمله آنها اهدا 5000 هزار جلد کتاب توسط خیر محترم آقای دکتر علی محمدی به کتابخانه شهر کشکسرای است .

وی گفت : در شان نظام جمهوری اسلامی نیست که فرزندان ما در مدارسی درس بخوانند که یا مخروبه و یا کمتر توسعه و دولت به دلیلی محدویت منابع مالی توان ساخت مدارس کلیه شهر های کشور را ندارد .

ایشان بیان داشتند : کمیته برنامه ریزی شهرستان از مجموع 13 میلیارد تومان اعتبار مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیارد تومان برای آموزش و پرورش اختصاص داده که با توجه به عظمت این سازمان این اعتبار کافی نیست .

وی در ادامه با اشاره به بودجه مصوب دولت در سال جاری گفت: مبلغ 199 هزار میلیارد تومان مجموع بودجه کشور است که از این مبلغ 42 هزار میلیارد تومان برای یارانه که در بین مردم توزیع می شود و 30 هزار میلیارد تومان فقط بودجه عمرانی کشور است و مبلغ 127 هزار میلیارد تومان حقوق کارمندان ، مستمری بگیران ، نگهداری اموال دولتی و … است .

11 22 55 66

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :