طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

نگاه دولت تدبیر و امید به روستا ها نگاه متفاوتی است .

ارسال شده : تیر ۱۵, ۱۳۹۴ / ساعت : ۱۱:۰۹ ٫ق٫ظ
3

به مناسبت 14 تیر ماه روز دهیار مراسمی با حضور مدیر کل امور دهیاریهای استان ، بخشداران مرکزی و یامچی ، و کلیه دهیاران بخشهای مرکزی و یامچی به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در همایش دهیاران که به مناسبت 14 تیر […]

918 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 2575

به مناسبت 14 تیر ماه روز دهیار مراسمی با حضور مدیر کل امور دهیاریهای استان ، بخشداران مرکزی و یامچی ، و کلیه دهیاران بخشهای مرکزی و یامچی به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در همایش دهیاران که به مناسبت 14 تیر ماه در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت : دهیاران در امر آبادانی و ارائه خدمات به روستائیان زحمات زیادی را متحمل شده اند که جای تقدیر و تشکر دارد .
کرمی با اشاره به ارائه تسهیلات از طریق مرکز توسعه منابع روستایی ریاست جمهوری گفت: متاسفانه در دریافت تسهیلات توسعه منابع روستایی  ، آذربایجان شرقی چندان فعال نبوده و دهیاران باید در زمینه جذب این گونه تسهیلات همت کنند .
معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت : این تسهیلات ارزان قیمت به روستائیان در جهت اشتغال بوده و با بهره 7 درصد می باشد که دهیاران می توانند با جذب منابع داخلی از محل روستا آورده خود را سرمایه گذاری کرده و دولت در قبال آورده آنها 3 برابر وام در جهت توسعه و اشتغال روستا اعطا می کند که بعد از سه سال اقدام به دریافت وام خود خواهد نمود .
وی افزود: این حرکت از طرف دولت فرصت استثنایی برای توسعه روستا ها در جهت ایجاد اشتغال روستایی است و دهیاران با همفکری شورا ها و حتی اهالی بر دریافت این نوع تسهیلات برنامه ریزی کنند .
کرمی در ادامه سخنان خود با اشاره به تلاش دهیاران در جهت امورات بهداشتی روستا اظهار داشت : دهیاران به عنوان مدیران روستای خود در همه زمینه ها هستند و کلیه امورات بهداشتی روستای خود را باید مورد لحاظ قرار دهند که از جمله آنها کنترل امراض دام و طیور ، کلر زنی منابع آبی ، و کشتار های دامی صورت گرفته در محل روستا می باشد .
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه نگاه دولت تدبیر و امید به روستا ها نگاه متفاوتی است خاطر نشان شد : دولت تدبیر و امید با وضعیت اعتبارات به صورت جد با مشکل روبرو است در حالیکه در سال گذشته اعتبارات شهرستان مبلغ 24 میلیارد تومان بوده در صورتیکه در سال جاری به 13 میلیارد تومان کاهش یافته است که لازم است در صرف اعتبارات و نحوه هزینه کرد آنها دقت شود .
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت : از اول تاسیس دهیاریها 252 میلیارد تومان اعتبار به دهیاریها تخصیص یافته که در دولت تدبیر و امید فقط در عرض یکسال مبلغ 80 میلیارد تومان اختصاص داده شده که نشان از اهمیت و اعتماد دولت به دهیاریها و روستا ها است .
وی افزود : علیرغم اینکه دولت با شرایط بسیار سخت در زمینه اعتبارات است اما هیچ گاه اجرای طرحهای عمرانی در روستاها را متوقف نکرده است .

در ابتدای این همایش مرندی مدیر کل امور دهیاریهای استان گفت: 600 دستگاه ماشین آلات زباله در سطح استان اختصاص داده ایم که امید است بتوانیم در سال جاری بر تعداد این ماشین آلات بیافزاییم.
وی گفت: در کل استان تعداد 1708 دهیاری وجود دارد که بر تعداد این دهیاریها افزوده خواهد شد و امید است بتوانیم تعداد 3 دهیاری بر دهیاریهای شهرستان مرند افزایش دهیم .
مرندی افزود : 94 درصد روستا های استان تحت پوشش خدمات دهیاری است و دهیاران در زمینه ارائه خدمات بهتر در همه موراد تلاش کنند .
1 2 4

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :