طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

به صورت جد پيگير ساماندهي و افتتاح مهمانسراي شهرستان هستم.

ارسال شده : دسامبر 4, 2014 / ساعت : 3:05 ب.ظ

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، مدير عامل سازمان ايرانگردي و جهانگردي با حضور در دفتر فرماندار با ارائه گزارشي ايشان را در جريان آخرين روند پيشرفت مهمانسراي شهرستان قرار داد. معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت: به صورت جد پيگير ساماندهي و افتتاح مهمانسراي شهرستان هستم. […]

1131 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 279

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، مدير عامل سازمان ايرانگردي و جهانگردي با حضور در دفتر فرماندار با ارائه گزارشي ايشان را در جريان آخرين روند پيشرفت مهمانسراي شهرستان قرار داد.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت: به صورت جد پيگير ساماندهي و افتتاح مهمانسراي شهرستان هستم.

وي گفت: از جمله عواملي كه زمينه جذب گردشگر را در شهرستان فراهم مي كند وجود هتل يا مهمانسرا است و شهرستان مرند به دليل عدم وجود چنين چيزي در امر گردشگري نتوانسته موفق عمل كند و اميدوارم با راه اندازي اين مجموعه قسمتي از مشكل گردشگري شهرستان برطرف شود .

كرمي افزود :طي بازديد هايي كه از مهمانسرا انجام داده ام روند پيشرفت كار مطلوب نبوده و متاسفانه مجموعه نتوانست به وعده خود مبني بر افتتاح مجموعه تا 16 شهريور عمل كند ولي به صورت جد پيگير افتتاح اين مجموعه تا قبل از پايان بهمن ماه سال جاري هستم.

معاون استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به تصويب سند تدبير و توسعه شهرستان افزود : بخش عمئه اي از سند تدبير و توسعه بحث گردشگري است كه در اين راستا با راهاندازي مهمانسرا ، كاروانسراي عباسي و ايجاد تله كابين در شهر مي توان قدمهايي در جهت جذب گردشگر برداشت.

وي تاكيد كرد : اميدوارم در بهمن ماه سال جاري بتوان نسبت به پذيرش مهمان در مهمانسرا اقدام كرد و در غير اين صورت هيچ عذري قابل قبول نيست.

وي افزود : براي تكميل و راه اندازي اين مجموعه مبلغي بيش از يك و نيم ميليارد تومان از طرف سازمان هزينه شده و اميدوارم با مديريت مناسب و استفاده از تجهيزات به روز بهتر در خدمت مهمانان ومسافران عزيز باشد.

در اين ديدار هاشمي شهردار مرند  آمادگي خود را نسبت به آماده سازي مسير براي عبور و مرور بهتر مسافران اعلام كرد .

1

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :