طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

ارتقا شعبه تامين اجتماعي شهرستان مرند به درجه يك

ارسال شده : آذر ۱۳, ۱۳۹۳ / ساعت : ۴:۳۳ ٫ب٫ظ
1

ديدار مدير كل سازمان تامين اجتماعي استان آذربايجان شرقي با معاون استاندار ارتقا شعبه تامين اجتماعي شهرستان مرند به درجه يك كرمي معاون استاندار در اين ديدار با اشاره به اهميت و گستردگي فعاليتهاي سازمان تامين اجتماعي در حمايت كار و توليد گفت: اين سازمان با پوشش بيمه اي و چتر حمايتي خود موجب افزايش […]

951 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 286

ديدار مدير كل سازمان تامين اجتماعي استان آذربايجان شرقي با معاون استاندار

ارتقا شعبه تامين اجتماعي شهرستان مرند به درجه يك

كرمي معاون استاندار در اين ديدار با اشاره به اهميت و گستردگي فعاليتهاي سازمان تامين اجتماعي در حمايت كار و توليد گفت: اين سازمان با پوشش بيمه اي و چتر حمايتي خود موجب افزايش و تقويت روحيه توليد و رونق اقتصادي و اجتماعي شده است.

وي افزود : با توجه به استقرار واحد هاي توليدي بزرگ و كوچك و وجود كارگاه هاي متعدد، شاهد پوشش حداكثري بيمه كارگران هستيم.

كرمي در ادامه با اشاره به اينكه كارخانه تبريز كف بعد از مدتها توانست به چرخه توليد برگردد افزود : سازمان تامين اجتماعي با حمايت از كارخانه تبريز كف كمك بزرگي براي كارگران انجام داد و اين كار در روند روحيه بخش بسيار موثر واقع شد .

معاون استاندار آذربايجان شرقي در ادامه با توجه به اينكه شعبه تامين اجتماعي شهرستان مرند از لحاظ جايگاه به شعبه در جه يك تبديل شد اظهار داشت : با درايت و تلاش مديران و كاركنان اين شعبه در امر خدمت رساني بهتر توانست به شعبه درجه يك تبديل شود و در جايگاه و همتراز با شعبات استان قرار گرفت كه جاي بسي افتخار است.

ايشان افزودند : در راستاي سياست دولت تدبير و اميد و خدمت بيشتر بيمه اي به مردم ، اين شعبه به درجه يك ارتقا يافت كه در ارائه خدمات بهتر و نظام پاسخگويي مناسب ، نقويت واحد هاي بيمه اي از ديگر مزيتهاي اين ارتقا است.

در ادامه كرمي با اشاره به ساماندهي بيمه قالي بافان بيان داشت : بيمه قالي بافان در جهت حمايت از صنعت فرش اجرايي گرديده و بايد با بررسي لازم اين امكان براي كساني كه در رشد و ارتقا اين صنعت نقش دارند فراهم شود .

نماينده عالي دولت در شهرستان اظهار داشت:متاسفانه در بحث بيمه قالي بافي برخي ازافراد كه در اين حرفه فعاليت ندارند زير پوشش اين بيمه قرار مي گيرند كه بايد از ليست بيمه حذف شوند تا در حق فرد واقعي قالي باف اجحافي صورت نگيرد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت: بايد با بازرسي مكرر و بهتر همراه با نماينده فرمانداري مشخص شود بيمه شده در امر توليد قالي است تا بتوان از اين حمايت در جهت توسعه و ارتقاء صنعت فرش بهره برد.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :