طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی هر کشور است.

ارسال شده : آگوست 10, 2015 / ساعت : 11:33 ق.ظ

اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند در اولین جلسه ثبت وقایع حیاتی که با حضور معاون مدیر کل ثبت احوال استان و اعضا محترم در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی هر کشور است. وی گفت: مسئولان دستگاههای ذیربط باید در جهت ثبت به هنگام […]

784 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 2922

اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند در اولین جلسه ثبت وقایع حیاتی که با حضور معاون مدیر کل ثبت احوال استان و اعضا محترم در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی هر کشور است.

وی گفت: مسئولان دستگاههای ذیربط باید در جهت ثبت به هنگام وقایع حیاتی در مهلت قانونی توجه ویژه ای داشته باشند .

اصغر پور افزود: ثبت وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی هر کشوری بوده و مسئولین کشور بر اساس آمار صادر شده تصمیم گیری می کنند و ثبت به موقع آن از عوامل بسیار مهم توسعه و برنامه ریزی محسوب می شود .

معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: ثبت به موقع و حیاتی باید فرهنگ سازی شود و لزوم مبادرت به این امر در کوتاهترین زمان باید برای عموم مردم تبیین شود .

اصغر پور بیان داشت : اهمیت و جایگاه آمار و اطلاعات در برنامه ریزی و تدوین توسعه اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی شهرستان بسیار مهم است

ایشان تاکید نمودند : مسئولین شهرستانی تعامل با اداره ثبت احوال را گسترش دهند و در تهیه به موقع آمار و اطلاعات همکاری مناسبی داشته باشند .

وی با تاکید بر نقش محوری برنامه ریزی در امور توسعه یی شهرستان ، استخراج آمار دقیق و منظم وقایع مربوط به آنان را رکن مهمی در دقت برنامه ریزی ها دانست و خواستار توجه جدی به این امر از سوی دستگاه های مربوطه شد .

در ادامه دوستعلی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان با اشاره به آمار سال جاری گفت: 171 مورد طلاق در سال 93 صورت پذیرفته که در سال جاری این موضوع به 130 مورد رسیده است .

وی با اشاره به تولد صورت گرفته در سال جاری افزود: 816 مورد پسر و 721 مورد دختر در سال جاری متولد شده اند.

مدیر ثبت احوال شهرستان با اشاره به تعداد کارت های هوشمند صادر شده در شهرستان بیان داشت : تعداد 32000 کارت هوشمند مختص شهرستان مرند در سال جاری در نظر گرفته شده که تعداد 1796 کارت هوشمند و 6236 شناسنامه هوشمند در چهار ماه اول سال جاری صادر و بقیه در دست اقدام است و در این زمینه ،در جهت پیشرفت کار آماده همکاری با اداره پست و پست بانک ها هستیم

در ادامه محمدی معاون مدیر کل سازمان ثبت احوال استان آذربایجان شرقی به ارائه آمار مقایسه ای وقایع چهار گانه حیاتی نسبت به سال گذشته نمودند .

11 13

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :