- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

هفته دولت بهترین فرصت برای اطلاع‌رسانی و تبیین فعالیتهای دولت تدبیــر و امیداست

Posted By admin On مرداد ۲۷, ۱۳۹۴ @ ۷:۰۶ ٫ق٫ظ In اخبار,اخبار ویژه,اطلاعیه ها | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، به منظور هماهنگی با ادارات شهرستان در جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه های هفته دولت جلسه ای به ریاست امیری راد بخشدار مرکزی در محل فرمانداری شهرستان تشکیل یافت.
علی امیری راد با اشاره به سالگرد شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت بر برگزاری هرچه باشکوهتر و با حضور حداکثری مردم و مسوولین اشاره و بر اطلاع رسانی دقیق و به موقع فعالیت ها و اقدامات دولت تأکید کردند.

بخشدار مرکزی افزود: هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد، از این رو می طلبد برنامه ریزی دقیقی نسبت به این مسئله داشته باشیم تا خروجی مناسبی حاصل شود.

وی هفته دولت را بهترین فرصت برای اطلاع‌رسانی و تبیین فعالیتهای دولت تدبیــر و امید دانست و اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید توفیقات و فعالیتهای چشمگیر و ارزشمندی صورت گرفته است که باید طوری برنامه ریزی نماییم که مردم اینگونه فعالیتها را بصورت ملموس مشاهده نمایند.

گفتنی است در این نشست رؤسای ادارات برنامه های مربوط به هفته دولت را عنوان و پیشنهادات لازم را برای بهتر برگزار شدن سایر برنامه ها نیز اعلام کردند.

 

۱ [1] ۲ [2]


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=3064

URLs in this post:

[1] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/08/135.jpg

[2] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/08/216.jpg

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.