طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه پرسش از مردم ، پاسخ از مسئولین در روستای حسین بیگ

ارسال شده : آگوست 26, 2015 / ساعت : 6:53 ق.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند، دیدارعمومی معاون استاندار آذربایجان شرقی با محوریت (پرسش از مردم ، پاسخ از مسئولین) به همت بخشداری مرکزی در محل مسجد جامع روستای دیزج حسین بیگ برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن تبرک هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت […]

3698 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3200

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند، دیدارعمومی معاون استاندار آذربایجان شرقی با محوریت (پرسش از مردم ، پاسخ از مسئولین) به همت بخشداری مرکزی در محل مسجد جامع روستای دیزج حسین بیگ برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن تبرک هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت یادآوردولتمردان شهیدان رجایی و باهنر است که وظیفه مسئولین در این ایام ارائه گزارش از خدمات صورت گرفته توسط دولت است.

وی گفت: مسئولین موظف به پاسخگویی به مردم هستند وبرگزاری این برنامه ها در راستای بررسی مسائل و مشکلات مردم و روستائیان محترم صورت می گیرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت تدبیرو امید به روستاها توجه ویژه ای دارد و از بدو شروع خدمت خود خدمات شایانی انجام داده است.

کرمی بیان داشت: دولت در تامین منابع مالی با مشکل روبرو است ولی با تمام توان در تلاش برای رفع این مشکلات و تامین منابع مالی است .

ایشان با اشاره به نامگذاری سال به نام دولت و ملت ،همدلی و همزبانی افزود : دولت بدون ملت معنا و مفهومی ندارد و درتمامی مسائل نیاز به تعامل و همکاری مردم دارد .

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان با اشاره به مشکل اساسی و حیاتی شهرستان گفت: اساسی ترین و حیاتی ترین مشکل مردم شهرستان آب است که دولت در سال جاری مبلغ ۲۱۸ میلیارد تومان اعتبار برای انتقال آب از ارس به مرند اختصاص داده اند و با تکمیل وانتقال آب ارس بخش عظیمی از مشکل آب شرب و زراعی شهروندان برطرف خواهد شد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم جهت برطرف کردن مشکلات آب و ایجاد منبع ، در صورت  همکاری اهالی برای پرداخت قبوض آب قول مساعد داد.

ایشان در ادامه با اشاره به مشکل تردد اهالی گفت: طی بازدید های صورت گرفته از طرف مسئولین کشوری از جمله معاون وزیر راه و شهرسازی از مسیر مرند -ایواوغلی در تلاش برای تامین اعتبار برای احداث سه تقاطع غیر همسطح برای مسیر ها هستیم .

در ابتدای این مراسم امیری راد بخشدار مرکزی با اشاره برنامه های هفته دولت در شهرستان گفت: بالای سی پروژه درهفته دولت آماده افتتاح و کلنگ زنی است که جمع اعتبار این پروژه ها ۵۴۵ میلیارد تومان است .

وی با اشاره به پروژه های موجود در هفته دولت گفت: کلنگ زنی کارخانه الیاف شیشه در شهرک صنعتی شهر زنوز که یکی از کارخانجات بزرگ در استان است با حضور مقامات کشوری و استانی صورت خواهد گرفت.

بخشدار مرکزی بیان داشت: طی بازدید های صورت گرفته توسط معاون محترم وزیر راه و سایر مسئولین ارشد شهرستانی از مسیر راه مرند – ایواوغلی و در خواست اهالی مبنی بر حل مشکل تردد در تلاش برای رفع آن هستیم.

شایان ذکر است معاون محترم فرماندار ویژه ،بخشداران مرکزی و یامچی و روسای محترم ادارات جهاد کشاورزی ،آب و فاضلاب روستایی ،شبکه بهداشت ، بهداشت محیط ، بنیاد مسکن ،برق،امور آب ، منابع طبیعی،تعاون کار و رفاه اجتماعی و اصحاب محترم رسانه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند را همراهی نمودند .

در این مراسم روسای محترم ادارات ذیربط به پرسش های مطرح شده از طرف مردم به صورت جداگانه پاسخگو شدند .

 

۱۰

۱

۴

۲

۵

۹

۰۰

۶

۷

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :