طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

همزمان با ششمین روز از هفته دولت چندین طرح و پروژه مورد افتتاح و کلنگ زنی قرار گرفت .

ارسال شده : شهریور ۷, ۱۳۹۴ / ساعت : ۳:۲۱ ٫ب٫ظ
۱۲

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، همزمان با ششمین روز از هفته دولت چندین پروژه  با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی ، امام جمعه محترم شهر یامچی ، نماینده محترم مردم مرند و جلفا درمجلس شورای اسلامی ، بخشداران محترم مرکزی و یامچی و سایر عزیزان مورد افتتاح و […]

3647 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3277

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، همزمان با ششمین روز از هفته دولت چندین پروژه  با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی ، امام جمعه محترم شهر یامچی ، نماینده محترم مردم مرند و جلفا درمجلس شورای اسلامی ، بخشداران محترم مرکزی و یامچی و سایر عزیزان مورد افتتاح و کلنگ زنی قرار گرفت.

 

بهره برداری از چمن مصنوعی دبیرستان شهید مطهری شهر کشکسرای با اعتبار یک میلیارد و چهار صد میلیون تومان .

۲ ۱

کلنگ زنی مدرسه شش کلاسه میلاد یالقوز آغاج با اعتبارات دولتی یک میلیارد و سیصد هزار میلیون تومان که تخریب و بازسازی خواهد شد.

۳

افتتاح ساختمان دهیاری روستای لیوار بالا با ۶۵ متر مربع و اعتبار ۵۰ میلیون تومان مورد افتتاح قرار گرفت.

۴ ۵

افتتاح برق رسانی به روستای مجید آباد به طول ۶ کیلومتر با اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان و احداث پست هوایی شهر یامچی به تعداد سه دستگاه به ظرفیت ۱۰۰ کیلوولت با مبلغ اعتباری ۵۶ میلیون تومان.

۹

افتتاح خانه عالم روستای مرکید با اعتبار ۶۰ میلیون تومان که بخش قابل توجهی از اعتبار از محل تملک دارائیهای استان می باشد .

۱۲ ۱۰

افتتاح ساختمان آتش نشانی شهر یامچی به مساحت زیر بنا ۲۴۰ متر مربع با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان موردبهره برداری قرار گرفت.

۱۱ ۶ ۷

کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در آیین افتتاح ساختمان آتش نشانی طی سخنانی اظهار داشت: منابع بود جه ای دولت با مشکل روبرو است و بخشی از پروژه های خود را به شهرداران سپرده و آنها مکلف به اجرا و اتمام آنها نموده است .

وی گفت: دولت تدبیر و امید ، دولت شعار گرا نیست و بیشترین توجه دولت به شهر های زیر ۵۰ نفر جمعیت وروستا ها است در جهت توسعه و عمران آنها می باشد .

وی افزود: از زمان شکل گیری دهیاری تا سال ۹۲ کل اعتبار اختصاص یافته برای دهیاریهای استان مبلغ ۱۳۶ میلیارد تومان بوده ولی از شروع خدمت دولت تدبیر و امید ۱۳۰ میلیارد تومان که همان معادل ده سال گذشته است به دهیاریها در جهت توسعه ، عمران و آبادانی روستا ها اعتبار اختصاص داده شده است .

کرمی تصریح کرد : بیشترین توجه نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم آقای روحانی مختص روستا ها و شهر های زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان نمود : میزان مالی کمک دولت به شهرداریها ی زیر ۵۰ هزار نفر تا سال ۹۳ مبلغ ۵۸ هزار میلیارد تومان بوده ولی دولت تدبیر و امید با وجود منابع مالی کم و تحریمهای ظالمانه مبلغ ۹۸ میلیارد تومان باری شهرداریهای زیر ۵۰ هزار نفر در کل استان اعتبار اختصاص داده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : در سالهای قبل نفت ۱۴۰ دلار به فروش می رسید و پول زیادی در اختیار دولت بود که متاسفانه درآمد نفتی دولت صرف هزینه های بیخود شده ولی در این دولت با وجود فروش کمتر از یک میلیون بشکه با ۴۰ دلار قیمت نفت خدمات شایانی برای کشور انجام داده است .

وی گفت: رسانه ها موظف هستند عملکرد دولت را به خوبی به عرصه نمایش بگذارند تا مردم در جریان خدمات دولت قرار گیرد .

 

از دیگر برنامه های امروز کلنگ زنی محل احداث درمانگاه شبانه روزی توسط خیر محترم آقای سید هاشمی در روستای هرزند عتیق با حضور امام جمعه شهر جلفا ، معاون استاندار آذربایجان شرقی ، بخشداران مرکزی و یامچی ، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ، روسای محترم ادارات و سایر مسئولین و مردم اهالی روستا برگزار شد .

این درمانگاه خیر ساز با ۶۰۰ متر مربع و ۲۰۰ متر مربع برای پانسیون پزشکان به هفده روستا خدمات رسانی خواهد کرد .

کلنگ درمانگاه احداثی توسط خیر محترم در محل روستای هرزند عتیق به زمین زده شد .

۱ ۲ ۳ ۴

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :