- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

۴۸۰۰ میلیون ریال جهت تعمیرات مدارس شهرستان مرند

Posted By admin On شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ @ ۹:۱۶ ٫ق٫ظ In اخبار ویژه,اطلاعیه ها | No Comments

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و سایر مسئولین در تالار معلم این شهرستان برگزار گردید.

پیری رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان مرند در ابتدای این جلسه از صرف هزینه ۴۸۰۰ میلیون ریالی ۵۶ باب مدرسه این شهرستان جهت تعمیرات خبر داد و گفت : این مبلغ تا کنون هزینه شده و احتمال افزایش آن تا اول مهرماه وجود دارد.

کرمی فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن سپاس از مدیران مدارس و اولیاء دانش آموزان در همکاری تعمیرات مدارس گفت :۷۰ درصد مدارس این شهرستان تخریبی هستند که نیاز به تعمیرات اساسی دارند و این امر با مشارکت دولت و مدیران و اولیاء دانش آموزان انجام خواهد گرفت.

کرمی از ساخت ۶ باب مدرسه خیر ساز در شهرستان مرند خبر داد و گفت :در آینده ای نزدیک شاهد ساخت مدارس بیشتری توسط خیرین خواهیم بود چنان چه شهرستان مرند نمونه ای بارز در امر خیرسازی مدارس برای سایر شهرهای کشور خواهد شد.

فرماندار ویژه شهرستان مرند  خواهان معرفی فرزندان ایتام به آموزش و پرورش جهت تحصیل در مدارس بیت الزهرا شد و مدارس بیت الزهرا مدارسی است که صرفا جهت تحصیل فرزندان ایتام و بی بضاعتی که از سوی آموزش و پرورش معرفی می شوند می باشد .

کرمی همچنین آیین نامه جدید در خصوص مراقبت و نگه داری کودکان زیر چهارسال که از سوی دولت ابلاغ شده است را قرائت کرد که به این شرح است:مطابق این آیین نامه کودکان چهارسال تمام و بالای چهارسال زیر نظر اداره آموزش و پرورش خواهند بود و کودکان زیر چهارسال صرفا برای مراقبت و نگه داری در اختیار اداره بهزیستی قرار خواهند گرفت و با تمامی مهد هایی که بدون مجوز آموزش و پرورش فعالیت میکنند برخورد قانونی خواهد شد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در خصوص این آیین نامه گفت : البته این به این معنا نیست که تمامی مهد ها تعطیل شوند بلکه اگر مهدهایی وجود داشته باشند که مجوز فعالیت ندارند در اسرع وقت با مراجعه به اداره آموزش و پرورش مجوز خود را جهت فعالیت تهیه نمایند.

 

۱ [1] ۲ [2] ۳ [3]

 

 


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=3390

URLs in this post:

[1] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/09/18.jpg

[2] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/09/22.jpg

[3] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/09/32.jpg

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.