طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند برگزار شد

ارسال شده : شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ / ساعت : ۱۱:۳۶ ٫ق٫ظ
۰۰

جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند با محوریت بررسی مسائل و مشکلات موجود ترافیکی و حمل و نقل با حضور اعضا به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به احداث خروجی های اضطراری در شهر گفت: اداره راه و شهرسازی با همکاری […]

944 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3398

جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند با محوریت بررسی مسائل و مشکلات موجود ترافیکی و حمل و نقل با حضور اعضا به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به احداث خروجی های اضطراری در شهر گفت: اداره راه و شهرسازی با همکاری پلیس راه در بررسی جهت ایجاد خروجی برای خودروهای سنگین در مواقع اضطراری اقدام نماید و نقاط خروجی را هر چه سریعتر احداث نماید .

وی گفت: با توجه به حوادث صورت گرفته در چند ماه اخیر لازم است برای جلوگیری از بروز چنین حوادث دلخراش اقداماتی صورت گیرد که از جمله آن احداث خروجی اضطراری در چند نقطه باالخص از مسیر پیام تا مسیر سردخانه ( مسیر جلفا) می باشد .

وی در ادامه با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز روستایی گفت: نقاط حادثه خیز روستایی که در آنها آمار تصادفات بیشتری را نشان می دهد با همکاری اداره راه و شهرسازی و پلیس راه شناسایی و با رعایت استاندارد های لازم و کار کارشناسی در حفظ جان شهروندان و کاهش تصادفات اقدامات صورت گیرد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ساماندهی خودرو های پلاک شخصی مسافر کش از محل پارکینگ فجر گفت: تردد وسایل شخصی که اقدام به مسافر کشی می کنند با مدیریت شود و رانندگان محترم پلاک شخصی که تمایل به مسافر کشی دارند باید نسبت به تبدیل پلاک ماشین خود به عمومی اقدام نمایند تا حق رانندگان دارای مجوز ضایع نشود .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: بزرگترین معضل ترافیکی شهر از زمان بازگشایی مدارس آغاز می شود و با توجه به وجود پروژه های مسیر قیام و مرکز شهر لازم است پیمانکاران محترم نسبت به تحویل و مسیر گشایی مسیر ها اقدام نمایند که شهرداری در این زمینه همکاری لازم را داشته باشد .

کرمی ادامه داد : شهرداری مرند نسبت به اتمام نصب پلهای عابر گذر در چندین نقطه از شهر که سالهاست بلا تکلیف مانده اقدام نماید چرا که وجود پلهای عابر گذر از خواسته های به حق مردم است.

وی افزود : احداث سریع پلهای عابر گذر در سطح شهر در جهت آسایش شهروندان محترم و حتی کمتر نمودن بار ترافیکی شهر می تواند موثر باشد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به وجود سرعت گاههای غیر استاندار در سطح شهر افزود: متاسفانه در برخی نقاط شهر سرعت گاههای غیر استاندار وجود دارد که لازم است شهرداری با همکاری دستگاههای ذیربط نسبت به برداشت این سرعت گاهها اقدام و بر نصب سرعت گاههای استاندار اقدام نماید .

رئیس شورای ترافیک شهرستان افزود: نصب سرعت گاهها در مکانهای پرتردد و مکانهای پر حادثه صورت گیرد و از نصب آنها در مسیر های غیر ضروری اجتناب شود .

وی ضمن تاکید بر نصب سرعت گاههای استاندارد تصریح کرد : نصب تابلو های هشدار دهند بر وجود سرعت گاه ، شبرنگ نمودن آنها ، ارتفاع و اندازه و سایر موارد ایمنی از موارد مهم در نصب این سرعت گاهها باشد .

۱ ۲ ۳

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :