طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

نقش بی بدیل شهرداران در عمران و آبادانی انکار ناپذیر است / شهرداران ویترین عملکرد نظام هستند

ارسال شده : سپتامبر 15, 2015 / ساعت : 11:20 ق.ظ

تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در نخستین نشست هم اندیشی شهرداران استان آذربایجان شرقی که به میزبانی شهر مرند ترتیب یافته بود اظهار داشت : تمامی شهرداران نقش بی بدیلی در عمران و آبادانی شهرها دارند و شهرداری ها علی رغم اینکه یک نهاد غیر دولتی هستند اما عملکرد نظام مقدس […]

967 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3429

تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در نخستین نشست هم اندیشی شهرداران استان آذربایجان شرقی که به میزبانی شهر مرند ترتیب یافته بود اظهار داشت : تمامی شهرداران نقش بی بدیلی در عمران و آبادانی شهرها دارند و شهرداری ها علی رغم اینکه یک نهاد غیر دولتی هستند اما عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را این شهرداری ها به نمود آشکار می سازد .

وی با اشاره به تعامل بین شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر گفت: اگر شهرداری ها فقط یک روز خدمات مطلوبی ارائه ندهند این امر را به پای نظام می نویسند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه عملکرد شهرداری ها در دید کارگزاران نظام و مردم است ، افزود : تعامل ما بین اعضای شورای اسلامی شهر ها و شهرداری ها باعث پیشرفت شهرها می شود و با توجه به اینکه هم اکنون مدیران خوبی در شهرداری ها داریم شوراها نیز در این عملکرد ها نقش بسزایی دارند .

کرمی خاطر نشان کرد : شوراهای اسلامی شهر نقش هدایتی و مشاوره در پیشبرد عملکرد دارند

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بسیاری از زمینه ها نقش شهرداران و حضور آنها به عینه مشاهده می شود ، افزود : امروز شهرداری ها در تمامی زمینه ها بخصوص عمران ، فرهنگ ، ورزش ، بهداشت و درمان نقش بسزایی را ایفا می کنند .

فرماندار ویژه شهرستان مرند ابراز داشت : بخش عظیمی از اشتغال کشور متوجه نقش شهرداران هست و در بهبود فرهنگ شهر نشینی اگر نتوانند به خوبی عمل کنند دچار مشکل خواهند شد .

کرمی مهمترین ویژگی شهرداری ها را تعامل گرایی عنوان کرد و افزود : شهرداری ها تعامل با مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که عمده منابع درآمدی آنها از مردم تامین می شود و باید به مردم توجه ویژه و مثبتی داشته باشند که رمز موفقیت شهرداران است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت : شهرداری علم است ؛ و هر کسی که علم آن را نداشته باشد موفق نمی شود و باید هنر مردم داری و هنر جذب منابع و تعامل با شورای اسلامی را داشته باشند .

گفتنی است شعبه جدید بانک شهر در مرند روز سه شنبه ۲۳ شهریور ماه در محل میدان شهرداری روبروی ساختمان مرکزی شهرداری مرند با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ، مدیر کل امور شهری استانداری آذربایجان شرقی و شهرداران استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

۱ ۲ ۳ ۴ ۵

۷ ۶

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :