طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مدیران محترم دستگاههای ذیربط نسبت به امور جوانان توجه بیشتری داشته باشند

ارسال شده : شهریور ۲۵, ۱۳۹۴ / ساعت : ۸:۰۶ ٫ب٫ظ
۲

  دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند به ریاست اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان در محل سالن اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد . اصغرپور گفت: مدیران محترم دستگاههای ذیربط نسبت به امور جوانان توجه بیشتری داشته باشند . معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه دشمنان کشور و نظام […]

850 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3458

 

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند به ریاست اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان در محل سالن اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد .

اصغرپور گفت: مدیران محترم دستگاههای ذیربط نسبت به امور جوانان توجه بیشتری داشته باشند .

معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه دشمنان کشور و نظام در تلاش برای به انحراف کشاندن جوانان هستند عنوان کرد : نباید اجازه دهیم تا بیگانگان بر جوانان ما مسلط شوند که از جمله آنها وجود شبکه هایی در جهت به انحراف کشاندن آنها هستند .

وی افزود: لازم است در جهت بهبود وضعیت فعلی و آینده جوانان با برنامه ریزی عمل کنیم و در این زمینه نیاز به همکاری کلیه دستگاهها باالخص دستگاههای ذیربط ،استادان دانشگاهها ، روحانیون و … هستیم .

اصغرپور بیان داشت: اشتغال ، معیشت و مسائل رفاهی جوانان از موارد مهم این قشر هستند.

وی تصریح کرد : یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری مسئله اقتصادی است که دولت محترم تدبیر و امید در مورد اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی و خواسته های مقام معظم رهبری تلاش و برنامه ریزی داشته و امید است با بهبود وضعیت اقتصادی گشایشی صورت گیرد تا دولت بتواند توان بیشتری در رسیدگی به مسائل جوانان داشته باشد .

معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به ۲۴ الی ۳۰ شهریور به نام هفته ازدواج گفت: نباید امور جوانان را مختص به یک هفته دانست بلکه باید مسائل جوانان و رفع مشکلات آنها یکی از دغدغه های اصلی مسئولان باشد و لازم است با برپایی جلسات و نشست هایی در جهت حل مشکلات آنها باشیم .

وی خاطر نشان شد : در هفته دولت جلسات زیادی برگزار شد که از جمله آنها جلسه پرسش از مردم ، پاسخ از مسئولین بود که نیاز است مدیران در برپایی چنین جلساتی در مورد جوانان و با حضور آنها همت کنند .

اصغر پور اظهار داشت: بسیاری از مشکلات جوانان ناشی از عدم آگاهی آنها در برخی مسائل است که لازم است مدیران با شناسایی این مشکلات در تلاش برای آگاهی و هدایت جوانان به مسائل باشند .

۴

۳

۱

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :