- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

مدیران محترم دستگاههای ذیربط نسبت به امور جوانان توجه بیشتری داشته باشند

Posted By admin On شهریور ۲۵, ۱۳۹۴ @ ۸:۰۶ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ویژه,اطلاعیه ها | No Comments

 

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند به ریاست اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان در محل سالن اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد .

اصغرپور گفت: مدیران محترم دستگاههای ذیربط نسبت به امور جوانان توجه بیشتری داشته باشند .

معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه دشمنان کشور و نظام در تلاش برای به انحراف کشاندن جوانان هستند عنوان کرد : نباید اجازه دهیم تا بیگانگان بر جوانان ما مسلط شوند که از جمله آنها وجود شبکه هایی در جهت به انحراف کشاندن آنها هستند .

وی افزود: لازم است در جهت بهبود وضعیت فعلی و آینده جوانان با برنامه ریزی عمل کنیم و در این زمینه نیاز به همکاری کلیه دستگاهها باالخص دستگاههای ذیربط ،استادان دانشگاهها ، روحانیون و … هستیم .

اصغرپور بیان داشت: اشتغال ، معیشت و مسائل رفاهی جوانان از موارد مهم این قشر هستند.

وی تصریح کرد : یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری مسئله اقتصادی است که دولت محترم تدبیر و امید در مورد اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی و خواسته های مقام معظم رهبری تلاش و برنامه ریزی داشته و امید است با بهبود وضعیت اقتصادی گشایشی صورت گیرد تا دولت بتواند توان بیشتری در رسیدگی به مسائل جوانان داشته باشد .

معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به ۲۴ الی ۳۰ شهریور به نام هفته ازدواج گفت: نباید امور جوانان را مختص به یک هفته دانست بلکه باید مسائل جوانان و رفع مشکلات آنها یکی از دغدغه های اصلی مسئولان باشد و لازم است با برپایی جلسات و نشست هایی در جهت حل مشکلات آنها باشیم .

وی خاطر نشان شد : در هفته دولت جلسات زیادی برگزار شد که از جمله آنها جلسه پرسش از مردم ، پاسخ از مسئولین بود که نیاز است مدیران در برپایی چنین جلساتی در مورد جوانان و با حضور آنها همت کنند .

اصغر پور اظهار داشت: بسیاری از مشکلات جوانان ناشی از عدم آگاهی آنها در برخی مسائل است که لازم است مدیران با شناسایی این مشکلات در تلاش برای آگاهی و هدایت جوانان به مسائل باشند .

۴ [1]

۳ [2]

۱ [3]


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=3458

URLs in this post:

[1] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/09/46.jpg

[2] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/09/38.jpg

[3] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/09/116.jpg

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.