طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

۲۴ میلیارد تومان کل اعتبارات شهرستان /تامین اعتبار ۱۲ میلیارد تومان برای انتقال آب ارس

ارسال شده : مهر ۴, ۱۳۹۴ / ساعت : ۸:۲۷ ٫ق٫ظ
۱

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت :هفته دفاع مقدس یادآور رشادتها و جان فشانی عزیزانی است که با زحمات آنها در حال حاضر در امنیت و آرامش هستیم . وی با اشاره به اعتبارات شهرستانی […]

596 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3602

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت :هفته دفاع مقدس یادآور رشادتها و جان فشانی عزیزانی است که با زحمات آنها در حال حاضر در امنیت و آرامش هستیم .

وی با اشاره به اعتبارات شهرستانی از محل تملک دارائیها گفت: سیزده میلیارد و دویست میلیون تومان اعتبارات شهرستان است که هنوز برخی دستگاه ها موافقت نامه را با سازمان مدیریت و برنامه ریزی مبادله نکرده اند که ضروری است هر چه سریعتر به مبادله موافقت نامه اقدام نمایند .

کرمی گفت: از ۹۱ پروژه شهرستانی ، ۶۵ پروژه مستمر ،۲۵ پروژه نیمه تمام و ۱ پروژه جدید برای آموزش و پرورش است که جدیت مسئولان در جذب اعتبارات و اتمام پروژه ها لازم است .

وی افزود : کل اعتبارات شهرستان مرند ازمحل اعتبارات تملک دارای های استان و ملی استانی شده که تاکنون موافقت نامه آنها مبادله شده است ۲۴ میلیارد تومان می باشد .

وی گفت: ۱۲ میلیارد تومان برای انتقال آب ارس به شهرستان تامین اعتبار شده که شش میلیارد تومان آن اختصاص یافته است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی عنوان کرد: از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ مبلغ ۸۶میلیارد ریال تامین اعتبارشده است که باید الزامات موجود رعایت شود و تکمیل برخی از پروژه ها برای شهرستان می تواند موثر واقع شود .

وی تصریح کرد : ماده ۱۸۰ یک کاتا لیزوردر جهت بهبود عقب ماندگی شهرستان است و این اعتبارات می تواند عقب ماندگی برخی حوزه ها را جبران نماید .

فرماندار ویژه شهرستان گفت: رفع نقاط حادثه خیز شهرستان در حوزه راه و شهر سازی ، بهسازی و تعمیر راه بناب مرند ، سد زنوز و بناب مرند ، ساماندهی رودخانه ها ، توسعه پوشش مناسب شبکه دیجیتال ، احداث یک باب مدرسه جدید ، تکمیل در مانگاه زنوز، احداث ساختمان شبکه بهداشت ، ایجاد پایگاه اورژانس در منطقه یکانات و… ازپروژه های مهم شهرستانی است که اعتبارات آنها از محل ماده ۱۸۰ تامین شده است .

وی با اشاره به اینکه اولین هسته کلیدی سند تدبیر و توسعه شهرستان افزود : اولین هسته کلیدی شهرستان در سند تدبیر و توسعه بحث آب شرب و کشاورزی است که درکل ۴۰ درصد از اعتبارات منابع ماده ۱۸۰ به حوزه آب اختصاص یافته که باید با جدیت تمام در تلاش برای کنترل بحران کم آبی باشیم .

۲ ۳ ۴

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :