طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

دهیاران موفق و ناموفق معرفی خواهند شد/ضرورت حس رقابت بین دهیاران

ارسال شده : سپتامبر 26, 2015 / ساعت : 8:32 ق.ظ

علی امیری راد بخشدار بخش مرکزی شهرستان مرند با اشاره به اینکه دنبال ایجاد بستری برای رقابتی سازنده در اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای این بخش هستیم گفت : مهم ترین رسالت و وظیفه اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران فعالیت و خدمتگزاری شبانه روزی به اقشار مختلف مردم به ویژه روستاییان است . […]

840 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3608

علی امیری راد بخشدار بخش مرکزی شهرستان مرند با اشاره به اینکه دنبال ایجاد بستری برای رقابتی سازنده در اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای این بخش هستیم گفت : مهم ترین رسالت و وظیفه اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران فعالیت و خدمتگزاری شبانه روزی به اقشار مختلف مردم به ویژه روستاییان است .

وی در ادامه افزود : در صورت برنامه ریزی برای جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه در روستاها ، مدیریت بهینه منابع و مصارف ، اعتبارات و کمک ها می تواند مشکلی از مشکلات شهر و روستا را برطرف کند.

وی در ادامه افزود : دهیاران و شوراهای اسلامی با تعامل و همدلی یکدیگر می توانند در جهت عمران و آبادانی روستا تلاش نمایند و گام های موثری در رشد و توسعه همه جانبه منطقه بردارند تا موجب رضایت مندی مردم شود.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان مرند با اشاره به اینکه باید مطالبات مردم روستاها در اولویت برنامه های دهیاران قرار گیرد تاکید کرد : زیباسازی ، عمران روستایی و بهبود وضعیت معابر عمومی و نظارت و جمع آوری مرتب زباله و هدایت آب های سطحی از مطالبات جدی مردم در روستاها است که بایستی دهیاران به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.

امیری راد خاطر نشان کرد : ناظران فنی دهیارای ها با نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی دقت و توجه بیش تر را به عمل آورند که استمرار نظارت بر پروژه ها افزایش اعتماد مردم و ارتقاء کیفیت پروژه ها و طرح ها را در پی خواهد داشت.

بخشدار بخش مرکزی با بیان اینکه دهیاران موفق و ناموفق معرفی خواهند شد افزود : با توجه به عملکرد دهیاران در پایان مهرماه به پروژه های عمرانی نمونه از لحاظ اهمیت ، کیفیت و بهره وری در مبلغ و همچنین جذب مشارکت های مردمی تقدیر به عمل خواهد آمد و از این رو دهیاران موفق و ناموفق به مردم معرفی خواهند شد .

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :