طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

نشست معاون استاندار آذربایجان شرقی با جوانان و زنان کار آفرین

ارسال شده : سپتامبر 27, 2015 / ساعت : 7:15 ب.ظ

تقی کرمی عصر یک شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند ضمن تسلیت در گذشت حجاج بیت الله الحرام ، با تاکید بر اینکه تصور غلطی از اشتغال در کشور وجود دارد، افزود: مردم انتطار دارند فقط دولت اقدام به ایجاد اشتغال کند درحالی که در کشورهای توسعه یافته ایجاد اشتغال توسط بخش […]

1158 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3616

تقی کرمی عصر یک شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند ضمن تسلیت در گذشت حجاج بیت الله الحرام ، با تاکید بر اینکه تصور غلطی از اشتغال در کشور وجود دارد، افزود: مردم انتطار دارند فقط دولت اقدام به ایجاد اشتغال کند درحالی که در کشورهای توسعه یافته ایجاد اشتغال توسط بخش خصوصی بسیار صورت می گیرد و اهمیت زیادی دارد.

فرماندار ویژه شهرستان مرند در رابطه با اشتغال و ازدواج جوانان گفت: یکی از دغدغه های ازدواج جوانان٬ نبود شغل برای جوانان است که بخش خصوصی می تواند با ورود به این قضیه بسیاری از مشکلات را حل کند.

وی در ادامه اظهار داشت: در هیچ یک از کشور ها دولت توانایی ایجاد اشتغال برای تمام جوانان را ندارد و لازم است با تلاش و سرمایه گذاری و با ورود افراد کار آفرین زمینه ایجاد اشتغال فراهم گردد.

کرمی با بیان اینکه دولت تمام توان خود را برای حضور بخش خصوصی در جهت ایجاد اشتغال بکار بسته است، تصریح کرد: اگر بخواهیم کشور درجهت توسعه و پیشرفت قدم بردارد باید با تمام توان از بخش خصوصی حمایت کنیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی سپس ابراز داشت: دولت در جهت حمایت از بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال توسط بخش خصوصی تسهیلات با بهره بانکی پایین چهار درصد پرداخت می کند.

وی گفت: در استان آذربایجان شرقی برای ایجاد مشاغل خانوادگی ۱۵۸میلیارد تومان در نظر گرفته شده که امیدواریم کارآفرینان جوان٬ درجهت ایجاد اشتغال اقدام کنند.

فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن اشاره به رابطه مستقیم ازدواج و اشتغال گفت: در صورت حضور جدی بخش خصوصی در شهرستان و با توجه به وجود پتانسیل های بسیار زیاد می توان امیدوار به افزایش ایجاد اشتغال برای جوانان و بالا رفتن میزان ازدواج درسال ۹۴در شهرستان شد.

در آخر با اهدا لوحی از تعدادی از جوانان برتر در مقاطع مختلف تقدیر شد .

۱

۱ ۲ ۴

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :