طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

نگاه به حوزه سلامت ، نگاه سلامت محور است .

ارسال شده : مهر ۶, ۱۳۹۴ / ساعت : ۶:۳۸ ٫ب٫ظ
۰

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان با اشاره به خدمات صورت گرفته توسط شبکه بهداشت گفت: مدیران محترم در بحث ارائه خدمات با کیفیت به مردم و پیگیری احداث بیمارستان جدید ، ام آر ای و توسعه بیمارستان حجت زحمات زیادی را متحمل شده اند . کرمی گفت: […]

738 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3640

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان با اشاره به خدمات صورت گرفته توسط شبکه بهداشت گفت: مدیران محترم در بحث ارائه خدمات با کیفیت به مردم و پیگیری احداث بیمارستان جدید ، ام آر ای و توسعه بیمارستان حجت زحمات زیادی را متحمل شده اند .

کرمی گفت: با همکاری دستگاه های ذیربط در جهت معدوم سازی مزارعی که با فاضلاب نسبت به آبیاری آنها اقدام شده بود ،بسیاری از این مزارع از بین رفت که لازم است سلامت تغذیه ای مردم تحت نظارت جدی قرار گیرد .

وی با اشاره به وضعیت کشتارگاه شهرستان بیان داشت : خوشبختانه با تلاش شبکه دامپزشکی و شهرداری مرند موانع و مشکلات زیادی در حوزه کشتارگاه رفع شده وباید تلاش شود تا کشتارگاه را به صنعتی تبدیل کرد که لازم است در جهت سلامتی شهروندان نواقصات برطرف شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بازدید سرزده چندین ماه خود از بیمارستان حجت کوه کمر گفت: در بازدید اخیر متاسفانه نواقصات زیادی وجود داشته که با زحمات شبکه بهداشت و درمان تدابیر ویژه ای در جهت آسایش و آرامش مردم لحاظ شده است .

وی با اشاره به ورود خیرین محترم به حوزه سلامت بیان داشت : با تمام توان و با استفاده از ظرفیت شبکه بهداشت از خیرین محترمی که در حوزه سلامت قدم برداشته اند حمایت شود که از جمله آنها ساخت درمانگاه در روستای هرزند عتیق می باشد که وجود این درمانگاه می تواند برای روستا های اطراف و حتی خود شهرستان موثر واقع شود .

فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت:از محل ماده ۱۸۰ مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون تومان به حوزه بهداشت و درمان  اختصاص داده شده که این حوزه در ردیف سوم اعتباری شهرستان به لحاظ اهمیت قرار داده شده است .

وی بیان داشت : نگاه فرمانداری به حوزه سلامت ،نگاه سلامت محور است و حوزه سلامت از ارزش زیادی برخوردار است که لازم است تمام دستگاه ها باالخص شبکه بهداشت و درمان در جهت سلامت شهروندان اقدامات موثری انجام دهند

در ابتدای این جلسه دکتر شیخ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت : شهرستان مرند به لحاظ جمعیتی و خدمات رسانی به سایر شهرها توانسته ایم مجوز بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی را اخذ کنیم .

وی گفت: توسعه بیمارستان یکی از دغدغه های اصلی مسئولین است که موافقت اصولی آن برای احداث آم آر آی و سی تی اسکن اخذ شده است .

دکتر شیخ افزود :محل ساختمان بیمارستان رازی مرند در حال تخریب بوده و درمانگاهی با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در دو طبقه با اورژانس مجهز و امکانات کامل ساخته خواهد شد .

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه اعضا کارگروه سلامت و امنیت غذایی از محل بیمارستان رازی مرند که در حال تخریب و آماده سازی برای ساخت درمانگاه می باشد بازدید نمودند .

۱ ۲ ۳ ۵ ۷ ۸

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :