طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

دولت تدبیر و امید توانسته به تعهدات خود به خوبی عمل کند

ارسال شده : دسامبر 14, 2014 / ساعت : 9:49 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،کرمی معاون استاندارآذربایجان شرقی به همراه دکتر حسن نژاد با حضور در روستای مرکید از توابع بخش یامچی ضمن بازدید از مراحل پیشرفت ساخت سالن ورزشی و كلنگ زني دومین طرح هادی روستای مرکید به سخنرانی در مسجد جامع این روستا پرداخت. معاون استاندار […]

1191 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 366

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،کرمی معاون استاندارآذربایجان شرقی به همراه دکتر حسن نژاد با حضور در روستای مرکید از توابع بخش یامچی ضمن بازدید از مراحل پیشرفت ساخت سالن ورزشی و كلنگ زني دومین طرح هادی روستای مرکید به سخنرانی در مسجد جامع این روستا پرداخت.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند اظهار داشت : اتحاد ، همدلی و وحدت میان مسئولین و دستگاه های اجرایی که وجود دارد باعث پیشرفت امورات شهرستان شده است.

وی ضمن تشکر از زحمات دکتر حسن نژاد نماینده محترم مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی افزود : نماینده محترم مردم مرند وجلفا در مجلس شورای اسلامی زحمات فراوانی در جهت تامین اعتبار پروژه های این روستا برداشته که جای تشکردارد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت اقتصادی دولت افزود : دولت تدبیر و امید در تامین منابع مالی کشور در مضیقه است اما دولت با برنامه ریزیهای درست و اصولی خود اجازه نداده در راستای پیشرفت و توسعه کشور کوتاهی صورت گیرد .

وی افزود : دولت تدبیر و امید در طی یکسال ونیم از خدمات رسانی خود اجازه نداده تا تحریمهای جدیدی بر علیه کشور وضع شود وحتی در تلاش است تا تحریمهای قبلی را رفع کند .

کرمی گفت: دولت تدبیر و امید توانسته بود جه های استانی را تا 100 درصد تخصیص دهد که در تاریخ کشور بی سابقه است .

ایشان در ادامه با اشاره به نیمه تمام گذاشتن پروژه ها از سوی پیمانکاران ابراز داشت : در سالهای گذشته پیمانکاران پروژه های زیادی را اجرا کرده اند ولی نتوانسته اند ریالی از سوی دولت دریافت کنند اما دولت تدبیر و امید برای اولین بار سعی دارد بدهی پیمانکاران را پرداخت و نکته امیدی در آنها ایجاد کند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت اعتبارات شهرستان بیان داشت : کل اعتبارات شهرستان 23 میلیارد تومان است و این مقدار نسبت به سالهای گذشته پیشرفتهای فراوانی داشته که این در حالی است 11/5درصد سال 91 و 18 درصد سال 92 بوده است ولی دولت تدبیر و امید توانسته بیش از 70 درصد و در برخی موراد تا 100 درصد اعتبارات را اختصاص دهد .

کرمی گفت: دولت تدبیر و امید برآمده از خود ملت است و باید تلاش کنیم تا در رفع مشکلات به دولت کمک کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به افزایش قیمت نان اظهار داشت : دولت گندم را از کشاورزان هر کیلو 1150 تومان خریداری می کند و با وجود قیمت تمام شده آن به رقم 1160 تومان می رسد ، آنرا به قیمت 465 تومان در اختیار کارخانه های آرد سازی و نانوایان قرار میدهد و هدف از افزایش قیمت نان بالا بردن کیفیت و جلوگیری از پرت نان است .

فرماندار ویژه شهرستان مرند خاطر نشان شد : دولت تدبیر و امید در تلاش است تا با اولویت بندی پروژه های نیمه تمام در سال آینده این پروژه ها را به اتمام برساند .

کرمی اظهار داشت : همه تلاش دولت این است که مردم زندگی راحت تر و نگرانی کمتری داشته باشند و دولت توانسته به تعهدات خود به خوبی عمل کند .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ،كلنگ زني مسیر 16 و 25 متری خیابان با اعتبار 500 میلیون تومان و بازدید از مراحل پیشرفت سالن ورزشی روستا با اعتبار 485 میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی 80 درصد را در ابتدای ورود خود داشته است.

00

4

1

3

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :