طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه هماهنگی برنامه های هفته ملی کودک برگزار شد .

ارسال شده : مهر ۱۳, ۱۳۹۴ / ساعت : ۱۲:۵۹ ٫ب٫ظ
۳

جلسه هماهنگی برنامه های هفته ملی کودک با حضور دستگاه های ذیربط به ریاست اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند در محل فرمانداری برگزار شد. معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: کودکان به عنوان یکی از بنیادی ترین بخش جامعه محسوب شده و سرمایه های کشور هستند و اداره کشور در آینده به دست […]

962 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3793

جلسه هماهنگی برنامه های هفته ملی کودک با حضور دستگاه های ذیربط به ریاست اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: کودکان به عنوان یکی از بنیادی ترین بخش جامعه محسوب شده و سرمایه های کشور هستند و اداره کشور در آینده به دست این کودکان خواهد بود .

اصغر پور افزود: در دین مبین اسلام توجه ، احترام و اهمیت ویژه ای به کودکان شده است.

وی گفت: با در پیش بودن هفته ملی کودک باید برای سلامت ، شادابی و ایجاد شرایط روحی مناسب برنامه ریزی صورت گیرد و کلیه دستگاه های ذیربط برنامه ریزی مناسبی داشته باشند .

اصغر پور با اشاره به اینکه وظیفه دستگاه های ذیربط در امر تربیت کودکان خطیر است بیان داشت : از مهمترین مولفه ها بحث آگاهی و اطلاع رسانی است و حتی مربیان تربیت کودکان باید علم لازم جهت نوع تربیت را داشته باشند و لازم است آموزشهایی برای خانواده ها داده شود.

معاون فرماندار ویژه مرند با اشاره به اهمیت هفته ملی کودک گفت: توجه به کودکان مختص یک روز یا یک هفته نیست بلکه باید همیشه به کل تبعات سنی جامعه بالخص کودکان توجه نمود .

اصغر پور اظهار داشت : دستگاه های ذیربط از جمله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آموزش و پرورش ، بهزیستی و … در ایجاد بستر مناسب برای حضور کودکان ، فضای مفرح ، رفع کمبود های کودکان و.. برنامه ریزی نماید .

وی ادامه داد : توجه به این نکته ضروری است که هر چه قدر دوران کودکی شادتر و با آزادی بیشتری سپری شود ، در بزرگسالی شاهد تعادل روحی بهتر و تنش کمترآنها هستیم.

وی با بیان اینکه لازم است خانواده ها وقت بیشتری به کودکان اختصاص دهند گفت: خانواده ها برای جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی و پرورش کودکان برای تحویل به جامعه وقت بیشتری اختصاص دهند چرا که شخصیت آنها در سن کودکی تکمیل می شود.

در ادامه این جلسه در مورد نحوه اجرای برنامه ها ، نوع برنامه ها بحث و بررسی صورت گرفت.

۱ ۲

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :