طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

شبکه دامپزشکی نقش ارزنده ای در سلامت جامعه دارد.

ارسال شده : مهر ۱۴, ۱۳۹۴ / ساعت : ۳:۵۱ ٫ب٫ظ
۵

به مناسبت هفته دامپزشکی معاون استاندار آذربایجان شرقی با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد به مناسبت هفته دامپزشکی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی  به همراه اصغر پور معاون فرماندار  با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد. معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این دیدار […]

837 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3805

به مناسبت هفته دامپزشکی معاون استاندار آذربایجان شرقی با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد

به مناسبت هفته دامپزشکی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی  به همراه اصغر پور معاون فرماندار  با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این دیدار ضمن تبریک هفته دامپزشکی گفت: شبکه دامپزشکی نقش مهمی در ایجاد غذای سالم در جامعه دارد .

وی افزود: کارکنان دامپزشکی پیش قرا ولان میدان مبارزه با بیماری های مشترک انسان و حیوان هستند و نقش ارزنده ای در سلامت جامعه دارند .

کرمی بیان داشت : بدون شک بنیان نهادن چهاردم مهر ماه به عنوان هفته دامپزشکی نشانه اهمیت و ضرورت تجلیل از مجموعه شبکه دامپزشکی و تاکیدی بر نقش موثر، مستمر و حساس آن در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی است.

در ادامه دکتر رضا مندی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان با ارائه گزارشی از عملکرد این شبکه گفت: شبکه دامپزشکی شهرستان در جهت تحقق شعار (دام سالم ، غذای سالم ، جامعه سالم) به صورت شبا نه روز مشغول به فعالیت است .

وی با اشاره به وجود مراکز شیر در شهرستان گفت: در شهرستان تعداد ۴ مرکز جمع آوری شیر با روزی ۴۰ تن شیر می باشد .

دکتر رضا مندی افزود: تاسیس پست های قرنطینه نوار مرزی در جهت کنترل انتشار بیماری های دامی صورت گرفته است .

وی با اشاره به عملکرد این شبکه در حوزه کنترل بهداشت عمومی گفت: از مهر ماه سال گذشته تا مهر ماه سال جاری ۳۳۶۷۵۰ کشتار مرغ در شهرستان صورت گرفته که ۶۵۰ قطعه مرغ به دلیلی نبود شرایط بهداشتی از چرخه مصرف خارج شده است .

رضا مندی با اشاره به بحث واکسیناسیون طیور تب مالت گفت: ۱۲۳ هزار گوسفند واکسیناسیون شده است که در سال ۸۵ تعداد ۳۶۵ نفر تب مالت ثبت شده بود که در سال جاری به ۴۵ نفر کاهش یافته است .

۱ ۲ ۵

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :