طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اولین جلسه هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان مرند برگزار شد

ارسال شده : اکتبر 19, 2015 / ساعت : 9:01 ق.ظ

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در اولین جلسه هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان که در محل دفتر کار ایشان برگزار شد اظهار داشت: فلسفه برگزاری جلسات ، هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات احتمالی برای رفع آنها در جهت برگزاری انتخا باتی روان و با آرامش است . کرمی گفت: انتخابات یکی از […]

1062 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3987

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در اولین جلسه هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان که در محل دفتر کار ایشان برگزار شد اظهار داشت: فلسفه برگزاری جلسات ، هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات احتمالی برای رفع آنها در جهت برگزاری انتخا باتی روان و با آرامش است .

کرمی گفت: انتخابات یکی از کار های مهم و حساس وزارت کشور است و با همدلی و تعامل این وظیفه خطیر را انجام خواهیم داد .

وی افزود: نباید به یک فرد یا کاندیدای خاصی گرایش داشته باشیم و این حرکت باید سر لوحه کار ما قرار گیرد و دقت در برگزاری انتخا باتی سالم و حفاظت از آراء مردم باید سر لوحه کار قرار گیرد .

وی در ادامه با اشاره به وظایف کمیته ها از جمله کمیته فناوری اطلاعات گفت: این کمیته با بهره گیری از تخصص و استفاده از ظرفیت های درون سازمانی و برون سازمانی در بعد سخت افزاری و نرم افزاری و به کار گیری پرسنل عملیاتی نقش مهمی در انجام انتخابات به عهده دارد .

وی افزود: باید کلیه شعبات اخذ رای به صورت دقیق کنترل شوند که از جمله آنها وضعیت اینترنت و.. این مکانها می باشد .

کرمی گفت: تمامی کمیته های مرتبط با امر انتخابات وظیفه خطیری را بر عهده دارند و بدون جانبداری و طرفداری از یک فرد در زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و توام با آرامش تلاش کنند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت : در زمینه استفاده از نیرو برای هیئت های اجرایی و نظارت در حد توان از نیرو های جوان استفاده شود و این هیت ها خود نیرو هایی دارند و در فرمانداری می تواند در جذب نیرو کمک کند که لازم است افراد بی طرف ، امانتدار و مومن بوده و تعامل و همدلی با سایر عواملین انتخاباتی را مد نظر داشته باشند .

وی با اشاره به امکانات موجود و لوازم و ضروریات مود نیاز گفت: باید پیش بینی های لازم صورت گیرد و با امکان سنجی لازم و ضرورت های مورد نیاز ، انتخابات را به نحو شایسته ای برگزار کنیم.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :