طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

تشکل‌های مردمی در صیانت از محیط زیست تاثیرگذار هستند.

ارسال شده : مهر ۲۷, ۱۳۹۴ / ساعت : ۱۲:۰۳ ٫ب٫ظ
آرش-و

تقی کرمی در نشستی که در دفتر انجمن حیات سبز شهرستان مرند صورت گرفت اظهار داشت : تشکل‌های مردمی در صیانت از محیط زیست تاثیرگذار هستند. فرماندار ویژه شهرستان مرند حفاظت از محیط زیست را یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید عنوان کرد و اهمیت توجه به محیط زیست را برای همه […]

641 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 3997

تقی کرمی در نشستی که در دفتر انجمن حیات سبز شهرستان مرند صورت گرفت اظهار داشت : تشکل‌های مردمی در صیانت از محیط زیست تاثیرگذار هستند.

فرماندار ویژه شهرستان مرند حفاظت از محیط زیست را یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید عنوان کرد و اهمیت توجه به محیط زیست را برای همه اقشار جامعه ضروری دانست .

وی از اعضای این انجمن زیست محیطی خواست تا با تلاش و کوشش مستمر و فرهنگ سازی در خصوص حفاظت از محیط زیست زمینه همکاری و همراهی مردم و جوانان این شهرستان را فراهم کنند .

ایشان در ادامه تصریح کرد: امروزه در تمام دنیا و خصوصا در کشور های توسعه یافته یکی از عوامل تأثیر گذار در رشد و توسعه آن ها توجه جدی به مباحث زیست محیطی بوده است و این مسأله در کشور و در شهرستان ما تا حد زیادی مغفول مانده و بایستی با همت و تلاش همه مسئولین دستگاه های اجرایی، سازمان ها و انجمن های مردم نهاد اهمیت و جایگاه مباحث زیست محیطی به درستی برای عامه مردم فرهنگ سازی و در جامعه نهادینه شود.

مقام عالی دولت در شهرستان مرند تأکید نمود: انجمن حیات سبز توانسته در طول ۹ ماه از شروع به کار خود تعداد ۳۰۰ نفر را جذب نماید که نشان از فعالیت خوب این انجمن دارد که لازم است در جذب نیرو و فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست تلاش وافری صورت گیرد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی تصریح نمود : در شهرستان مرند بیشتر سازمان های مردم نهاد در کار های خیریه فعالیت می کنند ودر بخش فرهنگی و خدماتی ورود کمتری داشته اند .

وی گفت: انجمن حیات سبز می تواند برای پیشبرد برنامه های خود با ادارات جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی و محیط زیست همکاری داشته باشد .

در ابتدای این جلسه آقایان زائر کعبه و منوچهری هر کدام به اقدامات صورت گرفته توسط این انجمن پرداختند .

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :