طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

حمايت از شركت هاي دانش بنيان از سياستهاي جدي دولت است .

ارسال شده : آذر ۲۷, ۱۳۹۳ / ساعت : ۸:۵۷ ٫ق٫ظ
1

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، جلسه اي با محوريت تاسيس شركتهاي دانش بنيان در شهرستان با حضور نمايندگان دانشگاهها ، واحد هاي صنعتي و مسئولين ادارات ذيربط به رياست اصغر پور معاون فرماندار برگزار شد. اصغر پور معاون فرماندار در اين جلسه گفت : توسعه شركتهاي دانش بنيان […]

861 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 422

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، جلسه اي با محوريت تاسيس شركتهاي دانش بنيان در شهرستان با حضور نمايندگان دانشگاهها ، واحد هاي صنعتي و مسئولين ادارات ذيربط به رياست اصغر پور معاون فرماندار برگزار شد.

اصغر پور معاون فرماندار در اين جلسه گفت : توسعه شركتهاي دانش بنيان و تجاري سازي علم به عنوان يك ماموريت جديد براي دانشگاهها و تشكل هاي صنعتي و علمي است.

وي گفت: از مهمترين وظايف و كاركرد هاي دانشگاه ها و ساير مراكز صنعتي و علمي ، تبديل علم به ثروت و ارزش اقتصادي و برقراري روابط دو سويه فيما بين مراكز علمي و مراكز صنعتي است.

معاون فرماندار ويژه شهرستان مرند افزود : تجاري سازي و اشتغال زايي با تاسيس شركتهاي دانش بنيان ميسر مي شود و دانش آموختگان با مراجعه به اين شركتها ايده هاي خود را با كار آفرينان و سرمايه گذاران در ميان مي گذارند .

اصغر پور اظهار داشت: شركتهاي دانش بنيان نقش بي بديلي در راه اندازي توليد و ايجاد اشتغال در جامعه و توسعه متوازن منطقه دارند كه با حمايت دولت ، دانشگاه ها و پارك علم و فناوري و ساير مراكز مي توان به اين مهم دست يافت.

اصغر پور در ادامه سخنان خود با اشاره به سفر اخير استاندار محترم آذربايجان شرقي به شهرستان و تصويب سند تدبير و توسعه گفت: يكي از هسته هاي كليدي سند تدبير و توسعه شهرستان تاسيس شهرك صنايع دانش بنيان است و بايد در راستاي رشد اقتصادي و فناوري همراه با نوآوري قدم برداريم.

وي جذب و تبديل ايده ها به محصول پايدار ، تجاري سازي علم ، توانمند سازي افراد در ورود به اين حوزه ، ايجاد زمينه براي بكارگيري توانمندي دانشگاه ها ، ترغيب مخترعين در جهت توسعه علم و فناوري را از مهمترين اهداف تاسيس شركتهاي دانش بنيان در شهرستان برشمرد .

معاون فرماندار خاطر نشان شد : حمايت از شركتهاي دانش بنيان از سياست هاي جدي دولت است و با بكارگيري نيرو هاي متخصص كشور در اقتصاد دانش بنيان ، توسعه آينده كشور بر مبناي توسعه علمي رقم خواهد خورد .

در اين جلسه مسئولين دانشگاهها و واحد هاي صنعتي و ادارات ذيربط شهرستان در خصوص موضوع به بيان نكته نظرات خود پرداختند.

2 3

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :