طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

منابع طبیعی ثروتی ملی است که باید برای نسلهای آینده کشور حفظ گردد.

ارسال شده : نوامبر 7, 2015 / ساعت : 8:37 ق.ظ

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در دیدار با مهندس نامدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: منابع طبیعی ثروتی ملی است که باید برای نسلهای آینده کشور حفظ گردد. وی گفت: ادارات ذیربط از جمله جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در واگذاری زمین به اشخاص دقت بیشتری داشته باشند و موارد […]

953 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4254

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در دیدار با مهندس نامدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: منابع طبیعی ثروتی ملی است که باید برای نسلهای آینده کشور حفظ گردد.

وی گفت: ادارات ذیربط از جمله جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در واگذاری زمین به اشخاص دقت بیشتری داشته باشند و موارد را با دقت تحت کنترل خود قرار دهند .

کرمی گفت: لازم است با فراهم کردن زمینه های لازم بنگاه داران در خرید و فروش زمین از منابع طبیعی استعلام گیرند تا در آینده با مشکلی روبرو نشوند .

وی افزود: اهمیت منابع طبیعی در حفظ این ثروت ملی ضروری بوده و تصرف اراضی ملی و هرگونه دخل و تصرف در آن خلاف موازین به شمار می آید که حفظ منابع طبیعی با قدرت استمرار دارد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی عنوان داشت : دستگاه های ذیربط با همکاری منابع طبیعی از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی ملی به شدت برخورد کنند و دستگاه قضایی به جد با این مساله برخورد نماید .

در ادامه مهندس نامدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی به ارائه گزارشی از وضعیت منابع طبیعی استان و شهرستان پرداخت.

۱

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :