طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

صنعت شهرستان دارای توان و ظرفیتهای زیادی است /عزم شهرستان درایجاد شهرک صنعتی چینی آلات /ایران منهای آذربایجان معنا و مفهومی ندارد

ارسال شده : آبان ۱۷, ۱۳۹۴ / ساعت : ۸:۴۹ ٫ب٫ظ
۲

پنجمین نشست با فعالان اقتصادی شهرستان با حضور مدیران استانی توزیع برق ، آب و فاضلاب روستایی ، رئیس شهرک های صنعتی و مدیران دستگاه های ذیربط و تولید کنندگان محترم به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد. معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: فلسفه این جلسات وبازدید […]

749 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4281

پنجمین نشست با فعالان اقتصادی شهرستان با حضور مدیران استانی توزیع برق ، آب و فاضلاب روستایی ، رئیس شهرک های صنعتی و مدیران دستگاه های ذیربط و تولید کنندگان محترم به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: فلسفه این جلسات وبازدید ها آشنایی نزدیک از مشکلات آنها و تلاش برای رفع مشکلات این واحد ها است و وظیفه ما مسئولین است تا درحد توان در جهت رفع مشکلات تلاش کنیم .

وی گفت:عزم و اراده مدیران در جهت رفع این مشکلات است ولی متاسفانه موفق به نمی شوند که لازم است کار کارشناسی صورت گیرد.

کرمی افزود: یکی از علتهای اصلی عدم موفقیت ، مقررات دست و پا گیر ادارات است که علت بسیاری از عدم موفقیها به این مسئله مربوط است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت : صنعت شهرستان دارای توان و ظرفیتهای زیادی است که لازم است ضمن شناسایی این ظرفیت ها لازم است حمایت درست و اساسی صورت گیرد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند عنوان داشت: باید مشکلات را به خوبی رصد کنیم و سعی کنیم در بحث اقتصاد مقاومتی قدمهای موثری برداریم و بیشتر تلاش برای رفع مشکلات باشد نه فقط در حد حرف و شعار دادن برای رفع این مشکلات .

وی ادامه داد: تولید کنندگان شهرستان مرند توانمند و خلاق هستند که نیازمند راهبری و حمایت می باشند .

ایشان با اشاره به وجود شهرک های صنعتی بیان نمود : در شهرکهای صنعتی تمامی زیر ساخت ها آماده بوده و زمینه برای سرمایه گذاری و واگذاری زمین فراهم است که بهترین موقعیت برای واگذاری به سرمایه گذاری می باشد .

وی با اشاره به شهرک صنعتی شماره دو مرند گفت: شهرک زنوز در ۱۵ هکتار به کارخانه الیاف شیشه واگذار شده و بقیه آن آماده واگذاری می باشد که در راستای حمایت از سرمایه گذاران به صورت اقساطی هم واگذار می شود.

تقی کرمی بیان داشت : با همکاری ادارات ذیربط در بحث اختصاص شهرک صنعتی چینی آلات همت کنیم تا شکل گیری این شهرک صورت گیرد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در ادامه با اشاره به توهین صدا و سیما به ملت ترک زبان آذربایجان اظهار داشت:ملت قهرمان آذربایجان همیشه در کنار نظام و کشور بوده اند ولی متاسفانه عده ای از افراد چه به صورت عمد و یا سهو در پی ایجاد اختلاف هستند .

وی گفت: دشمنان این مرز و بوم این را بدانند که ملت آذربایجان هیچ وقت به این دشمنان فرصت ایجاد بهانه و بروز تفرقه را نخواهد داد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند بیان داشت : حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بارها بر افتخار آفرینی آذربایجان در طول بعد از انقلاب تاکید کرده اند و آذربایجان را سر ایران نامیده اند ولی متاسفانه برخی افراد در هر لباس یا تفکری باعث ایجاد اختلاف می شوند و این را بدانند که مردم آذربایجان همیشه پای بند آرمانهای امام و خون شهدا است .

وی افزود: آذربایجان همیشه در کنار کشور ایران است و ایران منهای آذربایجان معنا و مفهومی ندارد و این عمل زشت صداو سیما را محکوم می کنیم و لازم است صدا و سیما از مردم آذربایجان عذر خواهی و ضمن جلوگیری از تکرار این حرکات و گفتار ها با عواملین این اختلافات برخورد جدی نماید.

در ادامه این جلسه عسگری مدیر عامل شهرک های صنعتی استان گفت:درهر سهم و اندازه ای آماده واگذاری زمین در شهرک های صنعتی هستیم .

عسگری افزود: ۳۵۰ میلیارد تومان در فاز اول سرمایه گذاری شده که در کل کشور بی نظیر است.

وی گفت: در سالهای گذشته امکان ایجاد ایجاد شهرک صنعتی صنفی وجود نداشت ولی با وجود شرایط لازم و تعداد اعضای آن ، می توان ناحیه صنعتی صنفی را ایجاد کرد.

در ادامه هریک مدیران استانی به بررسی مسائل و مشکلات واحد ها پرداختند .

۱

۳

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :