طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

به اصلاح هندسی معابر بیشتر توجه شود /شهرداری مرند مشکلات نصب پل های عابر گذر را برطرف نماید .

ارسال شده : نوامبر 12, 2015 / ساعت : 9:04 ق.ظ

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه شورای ترافیک با اشاره به درپیش بودن فصل سرما بیان داشت : کلیه دستگاه های خدمات رسان از جمله اداره راه و شهر سازی ، شهرداری و… برای فصل سرما آمادگی داشته باشند تا در صورت بروز برف و بارندگی مشکلی برای تردد و سایر موارد […]

915 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4353

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه شورای ترافیک با اشاره به درپیش بودن فصل سرما بیان داشت : کلیه دستگاه های خدمات رسان از جمله اداره راه و شهر سازی ، شهرداری و… برای فصل سرما آمادگی داشته باشند تا در صورت بروز برف و بارندگی مشکلی برای تردد و سایر موارد وجود نداشته باشد .

کرمی گفت: طی بازدید های چند روز پیش که به همراه معاون عمرانی استاندار و مدیر کل راه و شهر سازی استان ، از محور مرند – کشکسرای صورت گرفت مقرر گردیده نسبت به ایمن سازی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی جهت آرامش رانندگان محترم انجام شود.

رئیس شورای ترافیک شهرستان با اشاره به محور مرند – زنوز افزود: ایمنی این مسیر بسیار کم است که ضرورت دارد در اسرع وقت نسبت به ایمن سازی اقدام و در نصب این علائم با همکاری راهنمایی و رانندگی و راه و شهرسازی اعمال گردد.

وی با اشارهبه عدم وجو ساختمان برای پلس راهور بیان داشت : پلیس راهور شهرستان بدون ساختمان است که با توجه به اهمیت این دستگاه ، لازم است نسبت به انتخاب و تعیین زمین مناسب با متراژ ۱۰۰۰ متر مربع در اسرع وقت اقدام تا نسبت به ساخت آن اقدام نمایند .

ایشان دادامه دادند : از وظایف شهرداری روان سازی ترافیک است که با کمک راهنمایی و رانندگی این کار باید صورت گیرد .

تقی کرمی با اشاره به اصلاح هندسی معابر گفت: به اصلاح هندسی معابر بیشتر توجه شود چرا که با اصلاح ۳ خیابان در شهر مرند توانستیم بسیاری از مشکلات ترافیکی را حل کنیم .

وی ادامه داد: با افزایش روزانه خودرو ها و با توجه به بافت قدیمی شهر هر روز شاهد بار ترافیکی در برخی نقاط هستیم که با ساماندهی نسبت به روان سازی رفت و آمد اقدام شود که از جمله آنها ، اصلاح هندسی نقش مهمی در روان سازی دارد .

وی با بیان اینکه مجریان طرح های ترافیک نقش مهمی دارند گفت: در خصوص طرح های ترافیکی با هماهنگی بین فرمانداری ، راهنمایی و رانندگی و سایر دستگاه ها صورت گیرد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در ادامه با اشاره به وضعیت بلا تلکیف پل های عابر گذر گفت: شهرداری مرند باید مشکلات نصب پل های هوایی عابر گذر را برطرف نموده و هر چه سریعتر نسبت به نصب این پل ها اقدام شود.

وی افزود: بلوار ۵۵ متری آیت اله مرندی، خیابان فردوسی ، بلوار آزادگان از جمله مکان هایی است که این پل ها باید نصب شود.

تقی کرمی با اشاره به توقف وانت بارها ی میوه فروش و .. در کنار خیابان گفت: متاسفانه در برخی مسیر ها از جمله بلوار ۵۵ متری آیت اله مرندی شاهد توقف در کنار خیابان هستیم که مشکلاتی را برای رانندگان به وجود آورده که شهرداری با همکاری راهنمایی و رانندگی در ساماندهی وانت بارها وارد عمل شود.

در ادامه این جلسه در مورد ایستگاه سورای بین شهری و روستایی ، مشکلات جاده ای بخش یامچی و یکانات بحث و بررسی صورت گرفت.

۲ ۳

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :