طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مجمع خیرین نقطه قوتی برای آموزش و پرورش باشد .

ارسال شده : نوامبر 15, 2015 / ساعت : 8:47 ب.ظ

تقی کرمی در یکصد و هفتاد و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش که در محل خانه معلم شهرستان برگزار شد ضمن تبریک روز کتاب و کتابخوانی بیان داشت: متاسفانه سرانه مطالعه در کشور بسیار پائین است و باید در راستای کتاب و کتابخوانی فرهنگ سازی صورت گیرد . کرمی با شاره به برگزاری جشنواره […]

773 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4388

تقی کرمی در یکصد و هفتاد و نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش که در محل خانه معلم شهرستان برگزار شد ضمن تبریک روز کتاب و کتابخوانی بیان داشت: متاسفانه سرانه مطالعه در کشور بسیار پائین است و باید در راستای کتاب و کتابخوانی فرهنگ سازی صورت گیرد .

کرمی با شاره به برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز تصریح کرد : آموزش و پرورش باید در برگزاری بهتر جشنواره خیرین مدرسه ساز همت کرده و در شناسایی و دعوت از این خیرین تلاش کند .

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند گفت: متاسفانه به دلیل عدم آمادگی لازم در بهسازی سالن دبیرستان شاملو ، برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز از۱۴ آبان به دی ماه  سال جاری موکول شد و مصمم به برگزاری این جشنواره پر اهمیت هستیم.

کرمی با اشاره به درگذشت خیر بزرگوار مرندی گفت: درگذشت آقای فرهمند مایه تاسف و تاثر ما شد و درگذشت آن خیر بزرگوار را به خانواده محترم و مجموعه آموزش و پرورش تسلیت عرض نموه و احداث مدرسه ۹ کلاسه در شهر یامچی جز اعمال باقیات و صالحات برای ایشان شد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وظایف مجمع خیرین گفت: مجمع در کنار شورا و پیشگام شورا در بحث تامین زیر ساختهای سخت افزاری و نرم افزاری یار و یاور باشد .

وی گفت: مجمع خیرین باید هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ فکری ، نقطه قوتی برای آموزش و پرورش بوده و محلی برای اعتلای این نهاد مقدس باشد.

فرماندار ویژه شهرستان مرند بیان داشت: انتظارات مردم مرند از خیرین مدرسه ساز بیشتر است و وظیفه سنگینی بر دوش این مجمع وجود دارد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر صدور مجوزبرای هرگونه توسعه در مدارس ، تصریح کرد : هرگونه توسعه برای مدارس مشروط به اخذ مجوز است و رعایت قوانین برای هر دستگاهی ضرورت دارد.

در ادامه این جلسه سه ساعته در مورد تغییر نام مدرسه ۸ شهریور در روستای فارفار، نحوه و زمان برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز و سایر موارد بحث و تبادل نظر شد .

۱۰

۱۱

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :