طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اهالی فرهنگ و هنر سرمایه های شهرستان هستند/هنرمندان در جامعه تاثیر گذارند.

ارسال شده : آبان ۲۹, ۱۳۹۴ / ساعت : ۹:۵۸ ٫ق٫ظ
۱

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گفت:خدمت اصحاب فرهنگ و هنر پروژه نیست که در یک زمان مشخص به اتمام برسد بلکه کار فرهنگ و هنر سرمایه گذاری بلند مدت […]

673 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4412

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گفت:خدمت اصحاب فرهنگ و هنر پروژه نیست که در یک زمان مشخص به اتمام برسد بلکه کار فرهنگ و هنر سرمایه گذاری بلند مدت است که نمونه آن وجود آثارشاعرانی چون سعدی ، شهریار و … است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: اهالی فرهنگ سرمایه های شهرستان هستند و ریاست جدید این اداره باید بر این موضوع توجه ویژه ای داشته باشد .

تقی کرمی در ادامه افزود: فرهنگ در بستر آرامش می تواند توسعه پیدا کند و اگر جامعه استرس داشته باشد شکل گیری فرهنگ به ندرت صورت می گیرد .

وی افزود: دولت تدبیر و امید در تلاش برای ایجاد فضایی مناسب برای هنرمندان است و اگر این فضا وجود نداشته باشد هنرمندان چندان به حوزه خود ارزش قائل نمی شوند .

وی گفت: متاسفانه دولت تدبیر و امید به دلیل مشکلات و تنگنا های مالی موجود در خدمت به اصحاب فرهنگ و هنر با مشکل مواجه است ولی دغدغه دیگری برای این قشر به وجود نیاورده است .

معاون استاندارآذربایجان شرقی گفت: هنرمند کسی است که با فکر و ایده خود وبدون تقلید از فرد دیگر هنرنمایی کند.

وی با اشاره به نقش اصحاب فرهنگ و هنردر سطح جامعه افزود: هنرمندان می توانند مواردی را به جامعه تزریق و یا آنرا از سطح جامعه پاک کنند و این قشر تاثیرات زیادی در جامعه دارند .

تقی کرمی در ادامه سخنرانی خود با اشاره به انتخابات در پیش روی کشور در اسفند ماه بیان داشت : انتخابات امسال ، انتخاباتی حساس و سرنوشت ساز است و باید به سلامت از این گردنه عبور کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط رهبرمعظم انقلاب اظهار داشت: نامگذاری سالها توسط ایشان با فلسفه و اصول و با توجه به مسائل مهم و حساس کشور صورت می گیرد.

فرماندار ویژه شهرستان مرندگفت: افرادی را انتخاب کنیم تا سمبل شهرستان باشند و از هر جریان فکری که باشد برای ما محترم است و همگی در خدمت نظام و اعطلای آن هستند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: با نهایت دقت و وسواس کاندیدای مورد نظر را انتخاب کنیم چرا که این انتخاب بر کشور ، استان و شهرستان تاثیر دارد و در این انتخاب نباید منافع فردی و یا گروهی را در نظر بگیریم.

در ادامه این مراسم چمیده فر معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به سخنرانی پرداخت.

۲

۳

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :