طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

بازدید معاون استاندار آذربایجان شرقی از پروژه جواهر

ارسال شده : آذر ۸, ۱۳۹۴ / ساعت : ۸:۱۵ ٫ق٫ظ
۸

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن بازدید ،خواستار سرعت بخشیدن به روند کاری این پروژه شد . وی در این بازدید به خبرنگاران حاضر در این بازدید گفت: این پروژه جواهر در چهار فاز که فاز اول و دوم با ۹۹ درصد پیشرفت خاتمه و فاز سوم با پیشرفت ۷۵ درصد به طور […]

1227 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4498

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن بازدید ،خواستار سرعت بخشیدن به روند کاری این پروژه شد .

وی در این بازدید به خبرنگاران حاضر در این بازدید گفت: این پروژه جواهر در چهار فاز که فاز اول و دوم با ۹۹ درصد پیشرفت خاتمه و فاز سوم با پیشرفت ۷۵ درصد به طور جد در حال احداث و انجام عملیات فیزیکی است .

وی افزود: طی بازدیدی که همراه سرپرست محترم شهرداری مرند و مدیر اجرایی طرح صورت گرفت این پروژه بسیار عالی پیش رفته و لازم است شهرداری و مدیر اجرایی در اتمام فاز سوم و آغاز فاز چهارم با جدیت وارد شوند .

کرمی گفت: طبق پیش بینی انجام شده و بر آورد مدیر اجرایی پروژه تا ۱۵ روز دیگر عملیات ایزو گام و آسفالت ریزی این طرح خاتمه و اگر شرایط جوی اجازه بدهد در مدت چهل روز آینده آماده تردد شهروندان و شاهد کاهش بار ترافیکی خواهیم بود .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند به سوال خبرنگاری در مورد پل روستای دولت آباد گفت: این طرح از طرف دولت اجرایی می شود و مختص یک فرد یا گروهی نیست و بلکه دولت جهموری اسلامی ایران در تامین منابه مالی آن نقش دارد و ما سعی خواهیم کرد در این طرح در زمان مقرر اجرا و طبق قرار داد فی ما بین که بین راه آهن و شهرداری منعقد شده ۵۰ درصد اعتبارات توسط راه آهن و بقیه توسط شهرداری تامین که مجری این طرح هم شهرداری می باشد .

وی افزود: تمامی مجموعه مسئولان شهرستان در اجرایی شده این پروژه نقش داشته اند و دولت در تامین منابع همت نموده است .

در ادامه کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی از پروژه الماس نیز بازدید و ضمن دیدار با مدیر اجرایی این پروژه از نزدیک در جریان پیشرفت کار قرار گرفت.

وی در این دیدار بر فراهم کردن امکانات رفاهی از جمله ایجاد پارکینگ به تعاد کافی و با شرایط استاندارد تاکید و وجود آنرا در این پروژه برای آینده شهر حیاتی دانست .

وی بیان داشت : وجود پارکینگ در این مجتمع از الزامات است.

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۸

در ادامه این بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند از ساختمان خدمات شهری شهرداری و اداره میراث فرهنگی بازدید نمود.

۶ ۷

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :