طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

تکمیل دانشکده فنی خواسته بحق مردم است.

ارسال شده : آذر ۸, ۱۳۹۴ / ساعت : ۲:۱۳ ٫ب٫ظ
۱

فرماندار ویژه شهرستان مرند در دیدار با دکتر عباسی مدیر امور فنی دانشگاه تبریز که در محل دفتر کار ایشان برگزار شد گفت: در سفر اخیر مهندس پور مهدی معاون عمرانی استاندار ، بر تکمیل و بهره برداری از آن و سرعت عمل بخشیدن به اجرای پروژه تاکید نمودند . وی گفت:تکمیل دانشکده فنی و […]

970 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4522

فرماندار ویژه شهرستان مرند در دیدار با دکتر عباسی مدیر امور فنی دانشگاه تبریز که در محل دفتر کار ایشان برگزار شد گفت: در سفر اخیر مهندس پور مهدی معاون عمرانی استاندار ، بر تکمیل و بهره برداری از آن و سرعت عمل بخشیدن به اجرای پروژه تاکید نمودند .

وی گفت:تکمیل دانشکده فنی و مهندسی از خواسته بحق مردم است که متاسفانه ۲۰ سال به تاخیر افتاده که در شان مردم شهرستان نیست.

کرمی گفت: نهاد ریاست جمهوری و استانداری آذربایجان شرقی به صورت جد پیگیر روند پیشرفت و مراحل اجرایی این پروژه هستند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی در این دیدار بر تکمیل و بهره برداری از این دانشکده تاکید کرده و اظهار امیدواری کرد با همت مسئولین این دانشکده به دانشگاه تبدیل شود .

وی افزود: آرزوی قلبی ما وجود دانشگاه در شهرستان است که با ادغام دانشکده فنی و مهندسی با انستیتو شیشه و سرامیک شاهد تحولاتی در حوزه علم باشیم .

در ادامه دکتر عباسی مدیر امور فنی دانشگاه تبریز با تشکر از زحمات فرماندار محترم شهرستان گفت: فرماندار محترم شهرستان در جهت رفع مشکلات این دانشکده و جذب اعتبارات تلاشهای زیادی را متحمل شده است .

وی گفت: در آینده با طراحی و راه اندازی یک مجتمع فرهنگی و تفریحی با امکانات به روز و احداث سالن ورزشی شاهد تحولاتی و گسترش این دانشکده خواهیم بود.

۲

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :