طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

وجود متکدیان چهره شهر را مخدوش می کند .

ارسال شده : آذر ۹, ۱۳۹۴ / ساعت : ۱۰:۱۱ ٫ق٫ظ
۱

تقی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی ، با بیان اینکه بحث متکدیان چهره زشتی را به شهر می دهد گفت: شهرستان مرند که از مجموعه های خیریه و حمایتی برخوردار است و با باید با استفاده از ظرفیت این مجموعه ها در راستای رسیدگی به این مشکل تلاش کنیم. […]

882 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4528

تقی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی ، با بیان اینکه بحث متکدیان چهره زشتی را به شهر می دهد گفت: شهرستان مرند که از مجموعه های خیریه و حمایتی برخوردار است و با باید با استفاده از ظرفیت این مجموعه ها در راستای رسیدگی به این مشکل تلاش کنیم.

وی گفت: با همت شهرداری مرند و بهزیستی جمع آوری و اسکان موقت متکدیان ساماندهی شود تا تصمیمات قاطع در مورد این متکدیان اعمال شود.

وی همچنین جمع آوری متکدیان سطح شهر را خواستار شده و افزود: وجود متکدیان در شهر به یک معضل اجتماعی تبدیل شده و وجود چنین معضلاتی باید علت یابی و به شکلی پیگیری شود.

فرماندار ویژه شهرستان مرند خاطر نشان شد : شهرداری در مورد این متکدیان و عدم توجه و همکاری مردم با آنها اطلاع رسانی انجام دهد و اگر هر فردی تمایل به حمایت از آنها را داشته باشد از طریق سازمانها و نهاد های ذیربط اقدام نماید .

وی در ادامه افزود: با توجه به معضل پدیده تکدی گری در شهرستان مرند و تعداد محدود متکدیان غیربومی و باندهای سوء استفاده کننده از کودکان و زنان تکدی گر ضرورت دارد با این پدیده برخورد قانونی توسط مسئولان ذیربط صورت بگیرد.

کرمی اشاره ای به کمک کاندیداهای احتمالی به  افراد بی بضاعت تحت پوشش دستگاه های حمایتی داشت و گفت: دستگاه های حمایتی باید با توجه به نزدیک شدن ایام انتخابات دقت لازم را برای دریافت هرگونه حمایتی از طرف کاندیداها داشته باشند.

وی اظهار داشت: اگر کاندیداها هم بخواهند به افراد بی بضاعت و فقیر کمک کنند بهتر است کمک های خود را به دستگاه های حمایتی تحویل دهند.

۰ ۱ ۲ ۳

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :