طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

حل مشکلات مسکن مهر نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها است

ارسال شده : دسامبر 23, 2014 / ساعت : 11:54 ق.ظ

جلسه شورای مسکن شهرستان با محوریت بررسی مشکلات مساکن مهر و شهرک میلاد به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی و با حضور اعضا محترم در محل فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند اظهار داشت : مسائل و مشکلات مسکن مهر ، طی جلسات متعددی مورد بررسی قرار گرفته و […]

1187 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 457

جلسه شورای مسکن شهرستان با محوریت بررسی مشکلات مساکن مهر و شهرک میلاد به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی و با حضور اعضا محترم در محل فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند اظهار داشت : مسائل و مشکلات مسکن مهر ، طی جلسات متعددی مورد بررسی قرار گرفته و در راستای رفع این مشکلات برنامه ریزیهای لازم به عمل آمده است .

وی خواستار تسریع در روند اجرایی مسکن مهر شهرستان شد وتصریح کرد : با توجه به اینکه مشکلات پیش روی مسکن مهر شهرستان در حال بررسی و رو به کاهش است باید شاهد تسریع در روند اجرایی و نهایی آنها باشیم .

معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود : بخش عمده ای از مساکن مهر شهرستان به اتمام رسیده و برخی دیگر با پیشرفت فیزیکی

75 درصدی مواجه هستند .

وی افزود : در شهرک میلاد مرند که 85 درصد آنها مربوط به مساکن مهر هستند 600 واحد از آنها آماده تحویل است .

کرمی گفت: مشکلات مساکن مهر و شهرک میلاد شهرستان به کلیه مسئولین مربوط است و رفع این مشکلات یکی از دغدغه های ما است .

معاون استاندار در ادامه با اشاره به صدور سند مالکیت برای مساکن مهر گفت: طی جلسات برگزار شده در تلاشیم تا مشکل اسناد مالکیت مساکن مهر را برطرف کنیم و از هر گونه صدور سند مالکیت تا احراز واقعی برای اشخاص ثالث خودداری شود .

کرمی در ادامه با اشاره به بحث فاضلاب گفت : در مورد خط انتقال در حال بررسی برای اجرای پروژه هستیم و در این مورد با افراد صاحب ملک جلساتی برگزار شود و در صورت انتقال فاضلاب ، روستا هایی که در مسیر قراردارند می توانند فاضلاب استفاده کنند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بازدید اخیر خود از شهرک میلاد افزود : یکی از مشکلات اساسی ساکنین این منطقه نبود راه دسترسی مناسب و روشنایی معابر است که اهالی ساکن در منطقه را با مشکل اساسی روبرو کرده و در این راستا اداره برق با همکاری شرکت کوثر نسبت به تامین برق معابر و شرکت کوثر نسبت به مسیر گشایی مسیر اقدام نمایند .

وی ادامه داد : شهرداری مرند با خدمات دهی بیشتر از جمله استقرار باکس نسبت به دفع زباله و ایجاد سرویس جهت ایاب و ذهاب اهالی اقدام نماید .

کرمی اظهار داشت : برای خاتمه مساکن مهر زمان بندی صورت گرفته وتا آخر سال 94 باید کل مشکلات مسکن مهر خاتمه یابد و در این خصوص نماینده ویژه ای در وزارت تعیین شده تا مشکلات را بررسی نماید .

فرماندار ویژه شهرستان مرند افزود : وضعیت مسکن مهر شهرستان در بین سایر استانها در وضعیت مطلوبی قرار دارد و مشکل اصلی ما موضوع سند مالکیت و اجرای خط انتاقال فاضلاب می باشد و در این خصوص جلسات زیادی صورت گرفته که در حال نتیجه گیری هستیم .

وی در ادامه افزود : حل مشکلات مسکن مهر نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها است و مسکن مهر شهرستان از پروژه‌های بزرگ است که از ابتدا تاکنون روند خوبی را طی کرده است و همه زیر ساخت‌های لازم برای متقاضیان مسکن مهر در شهرستان باید سریعا مهیا شود.

 

 2

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :