طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

پرونده هسته ای کشورمان متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران است .

ارسال شده : آذر ۲۶, ۱۳۹۴ / ساعت : ۴:۰۲ ٫ب٫ظ
آرش-و

معاون استاندار آذربایجان شرقی در آئین کلنگ زنی دوباب مدرسه ۱۲ کلاسه خیر ساز که در محل خانه معلم برگزار شد با اشاره به موفقیت فرزندان عرصه دیپلماسی کشور بیان داشت : فرزندان دلاور عرصه دیپلماسی کشورمان با تلاشهای طاقت فرسا و شبانه روزی خود توانستند پروند ه هسته ای کشور را که دوازده سال […]

679 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 4666

معاون استاندار آذربایجان شرقی در آئین کلنگ زنی دوباب مدرسه ۱۲ کلاسه خیر ساز که در محل خانه معلم برگزار شد با اشاره به موفقیت فرزندان عرصه دیپلماسی کشور بیان داشت : فرزندان دلاور عرصه دیپلماسی کشورمان با تلاشهای طاقت فرسا و شبانه روزی خود توانستند پروند ه هسته ای کشور را که دوازده سال از طرف سایر دولتها در حال مذاکره و کش و قوس بود را با افتخار به اتمام برسانند .

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران ثابت کرد ادعاهای دروغ در مورد پرونده هسته ای وجود دارد و فرزندان عرصه دیپلماسی بر این ادعاها خط بطلان کشیدند .

کرمی با اظهار تاسف از عملکرد ضعیف رسانه ای گفت: متاسفانه چندان پوشش رسانه ای در این زمینه صورت نگرفت در حالی که عملکرد یک پزشک با برداشت بخیه یک کودک به شدت رسانه ای شد ولی این افتخار بزرگ که متعلق به کشور عزیزمان مورد توجه قرار نگرفت .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند عنوان داشت : این عملکرد ضعیف رسانه ها جفا و ظلم در حق جمهوری اسلامی ایران و فرزندان عرصه دیپلماسی است .

وی عنوان داشت : پرونده هسته ای کشورمان متعلق به یک دولت یا یک جناح خاصی نیست بلکه متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران است .

وی با بیان اینکه مردم پشتیبان مذاکره کنندگان هستند، اظهار داشت: به تعبیر رهبر انقلاب، مذاکره کنندگان فرزندان برومند انقلاب اسلامی هستند و موفقیت آنها موفقیت کل نظام است و همه باید از این افتخار و حرکت بزرگ حمایت کنیم .

تقی کرمی عنوان داشت: امروز ایران اسلامی در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی ملت و درایت دولت و مجلس بدون وابستگی ، دنیا را به پای میز مذاکره کشاند و همگان در مقابل ملت بزرگ ایران سر تعظیم فرود آوردند.

وی بیان داشت: پرونده هسته ای یکی از پیچیده ترین و مهمترین پرونده ها در طول تاریخ دیپلماسی کشور بود که با دلاور مردی های فرزندان دیپلماسی به پایان رسید و امیدوارم با درایت و تلاش مسئولین ارشد کشوری و سایر عزیزان تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری شاهد پیشرفت های چشمگیری در تمام زمینه ها باشیم .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :