طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

خدمت رساني به مستمندان يك نعمت بزرگ الهي است

ارسال شده : دی ۶, ۱۳۹۳ / ساعت : ۱۲:۱۸ ٫ب٫ظ
11

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند با شركت در جلسه هيات امناء موسسه خيريه جواد الائمه و صندوق المهدي (عج) به بررسي مسائل و مشكلات اين موسسه و نحوه مساعدت و راهكار هاي لازم در جهت كمك به مستمندان پرداخت. معاون استاندار آذربايجان شرقي ضمن تشكر از زحمات كاركنان اين موسسه برگزاري چنين جلساتي […]

908 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 487

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند با شركت در جلسه هيات امناء موسسه خيريه جواد الائمه و صندوق المهدي (عج) به بررسي مسائل و مشكلات اين موسسه و نحوه مساعدت و راهكار هاي لازم در جهت كمك به مستمندان پرداخت.

معاون استاندار آذربايجان شرقي ضمن تشكر از زحمات كاركنان اين موسسه برگزاري چنين جلساتي را گام مهم در جهت پيشبرد اهداف موسسه عنوان كرد .

كرمي گفت: وجود چنين موسساتي در شهرستان منشاء خيرات زيادي است و اين موسسه با كمكهاي نقدي و غير نقدي براي مستمندان كه از طرف خيرين جمع آوري مي شود باري از مشكلات آنها برداشته برمي دارد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ضمن تشكر از نيات خير خواهانه خيرين تصريح كرد : خدمت رساني و رفع مشكلات نيازمندان يك ظرفيت و نعمت بزرگي است كه به يقين هر كسي توفيق اين خدمت رساني را ندارد .

كرمي افزود : نگاه زيباي مردم به مسائل خيريه بسيار ارزشمند و قابل تقدير است كه ضرورت دارد از اين حركت خير خواهانه افراد خير به بهترين شكل استفاده شود .

وي با بيان اينكه موسسات خيريه بايد در رفع مشكلات قدم بردارند افزود : دولت به تنهايي نمي تواند مشكلات مردم را حل كند بنابراين چنين موسساتي بايد آمادگي و روحيه خدمت رساني را در خود تقويت كنند .

در ادامه اعضاء محترم به بحث و بررسي راهكارهاي كمك و نحوه مساعدت به مستمندان و بررسي مسائل و مشكلات اين حوزه پرداختند .

1

22

2

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :