طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

سلامت و امنيت غذايي در صدر اولويت دولت يازدهم است .

ارسال شده : دی ۸, ۱۳۹۳ / ساعت : ۸:۴۶ ٫ق٫ظ
1

سومين جلسه كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي شهرستان مرند به رياست معاون استاندار آذربايجان شرقي در محل ساختمان بهورز برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ضمن تشكر از اعضاي جلسه در پيگيري مصوبات جلسات گذشته اظهار داشت: مصوبات كارگروه سلامت و امنيت غذايي مي تواند تاثير بسزايي در پيشگيري از […]

983 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 493

سومين جلسه كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي شهرستان مرند به رياست معاون استاندار آذربايجان شرقي در محل ساختمان بهورز برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ضمن تشكر از اعضاي جلسه در پيگيري مصوبات جلسات گذشته اظهار داشت: مصوبات كارگروه سلامت و امنيت غذايي مي تواند تاثير بسزايي در پيشگيري از پديد آمدن برخي بيماريها داشته باشد .

وي در ادامه با اشاره به كمبود تخت بيمارستان جديد ( آيت اله حجت كوه كمر ) شهرستان گفت: بيشترين گلايه هاي مردم در رابطه با كمبود تخت در بيمارستان است كه اين خواسته بحق مردم است و اميدوارم بتوانيم اين مشكل را حل كنيم .

كرمي با اشاره به ارتقاء درمانگاه تامين اجتماعي شهرستان مرند بيان داشت : با ارتقاء سطح درمانگاه تامين اجتماعي مرند از عمومي به تخصصي به صورت شبانه روزي ارائه خدمت خواهد نمود و در اين صورت از مراجعين به بيمارستان كاسته خواهد شد كه كمكي بزرگي براي شهرستان است .

معاون استاندار آذربايجان شرقي در مورد احداث پد براي هلي برد هليكوپتر اظهار داشت : با همكاري جمعي از مسئولين در تلاشيم تا محلي را براي هلي برد هليكوپتر احداث كنيم تا در شرايط بحراني بتوانيم خدمات بهتري را به مردم ارائه كنيم.

وي افزود : به منظور دسترسي سريع به بيمارستان و تسريع در روند امداد رساني و كاهش تلفات و معلوليتهاي ناشي از تاخير در امداد رساني ، استفاده از پد ها ضرورت دارد كه در تلاشيم با كمك شهرداري و ساير ارگانها اين طرح را به اجرا در آوريم.

ايشان در ادامه با اشاره به كمبود نيروي انساني در بيمارستان آيت اله كوه كمر افزود : عليرغم حجم بالاي مراجعات مردم به بيمارستان ، با كمبود نيروي انساني به ويژه در بخش پرستاري روبرو هستيم كه در اين مورد تمهيداتي صورت گرفته است.

كرمي عنوان كرد : سلامت و امنيت غذايي در صدر اولويت هاي دولت تدبير و اميد است و امنيت غذايي از مهمترين مباحث حوزه سلامت در جامعه است كه نقش تعيين كننده در زندگي افراد جامعه دارد .
تقی کرمی در ادامه با اشاره به اینکه تامین سلامت و بهداشت شهروندان یکی از دغدغه های مهم دولت تدبیر وامید می باشد اجرایی شدن پزشک خانواده را یکی دیگر از اولویت های دولت در مناطق شهری و روستایی مخصوصا مناطق محروم برشمرد و افزود: در ایام اله دهه فجر 7 خانه بهداشتی با اعتباری بالغ بر 8 میلیاردو 400 میلیون ریال افتتاح و مورد بهره برداری خواهد شد .

رئیس کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مرند درادمه ضمن هشدار به خانواده ها از پائین بودن سن ازدواج در برخی از روستاهای شهرستان مرند از تدوین برنامه های راهبردی و حمایت های قانونی و آموزش راههاو شیوه انتخاب صحیح دوران ازدواج برای خانواده ها را توسط کار شناسان بهداشتی ودرمانی مورد تاکید قرار داد.

3 4

2

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :